Już od dziecka strasznie nie lubiłam firan i zasłon. Pewnie dlatego, że zawsze bardzo się brudziły (mieliśmy psa) i nie raz pomagałam mamie je zdejmować, prać i następnie wieszać. To była naprawdę bardzo ciężka praca, ręce mdlały i robiło mi się słabo. Dlatego kiedy tylko tata zaproponował, że kupi mi do pokoju żaluzje, byłam wniebowzięta. Od razu się zgodziłam i zlikwidowałam w swoim pokoju firany. Miałam kłopot z głowy. W pozostałych pomieszczeniach zostały firany i jeszcze nie raz zdarzało mi się mamie pomagać w ich wieszaniu.

Ekskluzywne firany w dobrej cenie

zdobione firany z gipiurąDlatego kiedy wyprowadziłam się z domu, wcale nie chciałam mieć w nowym mieszkaniu firan. Uważałam, ze żaluzje są w pełni wystarczające i zapewnią mi wystarczającą dozę intymności oraz odpowiednio regulują światło docierające do wszystkich pomieszczeń. Nawet kiedy kupiliśmy nasze własne mieszkanie, poprzestaliśmy na żaluzjach, firany cały czas uważałam za zbyt duży kłopot. Tak rzadko przebywaliśmy w domu w pierwszych latach naszego mieszkania we własnym mieszkaniu, ze żaluzje w pełni  nam wystarczały. Jednak po latach, kiedy stawaliśmy się coraz starsi, a na świat zaczęły przychodzić dzieci, staliśmy się coraz większymi domatorami i zaczęliśmy cenić przytulną domową atmosferę. Nasze mieszkanie było przytulne, jednak w pewnym momencie zdecydowanie zaczęło nam brakować w nim firan. Doszliśmy do wniosku, ze decydujemy się na zamontowanie w naszym mieszkaniu firan. Kupiliśmy i zamontowaliśmy karnisze i ruszyliśmy znaleźć odpowiednie do wszystkich pomieszczę firany. Z wyborem firan do pokoi dziecinnych , kuchni i sypialni nie było problemu, najwięcej kłopotu przysporzyło nam znalezienie odpowiednich firn do salonu. W końcu jednak zdecydowaliśmy się na zdobione firany z gipiurą. Firany były naprawdę przepiękne, uszyte z gęsto tkanej, mlecznobiałej bawełny. Były to ekskluzywne włoskie firany, które idealnie pasowały do naszego utrzymanego w mocno tradycyjnym stylu salonu. Trochę za nie zapłaciliśmy, ale zdecydowanie było warto. Nasz salon teraz stał się o wiele bardziej przytulny.

Zakup firan do salonu to poważna decyzja. jest to w końcu najbardziej reprezentacyjne pomieszczenie w mieszkaniu i warto, aby dobrze wyglądało. Nie należy oszczędzać na firnach do salonu, ponieważ słabą jakość widać na pierwszy rzut oka. Naprawdę wysokiej jakości ekskluzywne firany można kupić w całkiem rozsądnych cenach. Firany doskonale wpływają na klimat panujący w mieszkaniu, takie mieszkanie dzięki firanom od razu zamienia się w prawdziwy dom.