Zastanawiam się nad tym, jak faktycznie zamawia się tablice suchościeralne z tego względu, że każda z nich prezentowała się jak dla mnie bardzo podobnie. Może chociaż spojrzeć na wymiary? Wiem, że to są bardzo ważne kwestie i trzeba na nie zwracać uwagę. W naszej firmie korzystaliśmy jedynie z możliwości spotkań internetowych, gdzie technologicznie niczego nam nie brakowało, ale wiem jak to jest spotkać się na żywo i porozmawiać.

Jaką tablicę wybrać do firmy?

tablica suchościeralna 120x90Do tego faktycznie przyda nam się tablica suchościeralna, którą będziemy mogli wykorzystywać praktycznie przy każdym spotkaniu. W oczy rzuciła mi się tablica o wymiarach 120×90, która faktycznie prezentowała się bardzo dobrze. Wiem na pewno, że w przypadku takich produktów ważne jest to, aby skupić się na jakości wykonania. Tablica suchościeralna 120×90 wygląda naprawdę bardzo dobrze. Nie chodzi jednak tylko i wyłącznie o wygląd, a bardziej o to, jak ona działa i jak zachowuje się podczas całodziennego kreślenia i zmazywania różnych zapisywanych informacji. Taka tablica suchościeralna  120×90 to świetna opcja, bo nie jest ona za duża, ani za mała i faktycznie można bardzo łatwo z niej skorzystać. Zdaję sobie sprawę z tego, że w przypadku takich tablic faktycznie trzeba liczyć się z tym, że trzeba będzie dokupić jeszcze kredę oraz specjalne gąbki do ścierania na sucho. Jednak to chyba nie problem zwłaszcza, że tablica suchościeralna nie jest drogim artykułem. Mam nadzieję, że w końcu uda mi się przeforsować taką inwestycję u szefa, bo szczerze mówiąc trochę mnie męczyły te wszystkie spotkania internetowe. Na pewno zdecydowanie lepiej będzie się spotkać gdzieś w salce konferencyjnej i faktycznie cieszyć z tego, że można zrobić małą burzę mózgów. Tablica suchościeralna nadaje się do tego idealnie. Na pewno jeśli kiedykolwiek ktoś w firmie będzie chciał przetestować taką formę zbierania myśli i zapisywania wszystkiego to ja muszę to polecić. Jak tylko zebrałem budżet na nasza nową tablicę to faktycznie stwierdziłem, że teraz czas na to, aby ją przetestować.

Używanie tablicy nie wiąże się z żadnymi problemami. W większości przypadków  faktycznie trzeba zastanowić się też na zakupem większej tablicy, aby po prostu wszystko było na niej przejrzyste. Jeśli jednak ktoś będzie chciał kupić tablicę mniejszą do małego pomieszczenia to ja osobiście nie widzę w tym żadnych problemów. Kiedyś wydawało mi się, że jest to zbędny dodatek wykorzystywany tylko w szkołach. Jednak po pierwszym spotkaniu w firmie zmieniłem zdanie.