Przez kilka ostatnich lat mocno oszczędzałem. Moim celem był gruntowny remont mojego mieszkania, które odziedziczyłem po zmarłej cioci. Chciałem się do niego wprowadzić dopiero wtedy, kiedy przeprowadzę w nim całkowitą metamorfozę. Zbieranie pieniędzy nie było łatwe, ale w końcu mi się ta sztuka udała. Ostatnim pomieszczeniem, które poddałem metamorfozie była łazienka. Po jej remoncie został mi jedynie zakup armatury. Dlatego też wybrałem się do odpowiedniego sklepu, w którym musiałem kupić nową baterię umywalkową w stylu retro.

Kupno nowej retro baterii umywalkowej

bateria umywalkowa ścienna retroOszczędzanie pieniędzy przez kilka lat poważnie dawało mi się we znaki. Musiałem bowiem odmawiać sobie praktycznie wszystkiego. Zapewniałem sobie tylko podstawowe rzeczy i produkty, które pozwalałby mi egzystować. W głowie miałem jednak poważny i wielki cel. Chciałem zebrać pieniądze na całkowity remont i urządzenie mieszkania, które odziedziczyłem po swojej zmarłej cioci. Kiedy w końcu mi się to udało, odetchnąłem z ulgą. Naprawdę byłem już wykończony tym wieloletnim oszczędzaniem. Metamorfoza szła mi bardzo dobrze, ekipa remontowa działała bardzo szybko. W końcu nadszedł taki moment, że do urządzenia została mi tylko łazienka. Mam całkiem niezłe umiejętności hydrauliczne, dlatego sam postanowiłem zamontować prysznic, umywalkę i baterię. Do zakupu została mi w sumie tylko bateria umywalkowa ścienna retro. Zależało mi, by była wykonana właśnie w starodawnym stylu, ponieważ cała łazienka, jak i reszta mieszkania są właśnie urządzone w taki sposób. W celu zakupu takiej baterii udałem się do specjalistycznego sklepu zawierającego wysokojakościową armaturę w różnych stylach. Kiedy się pojawiłem w tym sklepie, czułem się wyśmienicie. Obiektem mojego zainteresowania była retro bateria umywalkowa. Przez chwilę rozglądałem się po sklepie, aż trafiłem na model, który od razu skradł moje serce. Uśmiech na moich ustach pojawił się wręcz błyskawicznie. Poprosiłem pracownika o pomoc i dokonaliśmy transakcji.

Kiedy wróciłem do mieszkania, od razu zabrałem się za instalację baterii do umywalki łazienkowej. Wykonana była w stylu retro, co wyśmienicie pasowało do całej koncepcji, jaką założyłem. Kiedy zamontowałem tę baterię, byłem z siebie dumny. Wyglądała obłędnie i dodawała szyku całej łazience. Byłem przekonany, że będzie ona elementem, który będzie chwalony przez gości. Nie mogłem się doczekać ich zaproszenia! Powoli zacząłem bowiem organizację parapetówki, na której mieli pojawić się moi najbliżsi przyjaciele.