Od zawsze bardzo kręciło mnie robienie filmów. pamiętam, że nasze pierwsze filmy robiliśmy już w liceum, nie dość, że była to świetna zabawa, to wychodziły nam również całkiem dobre rzeczy. Dlatego po skończeniu liceum wybrałam studia w szkole filmowej na kierunku produkcji filmowej i telewizyjnej oraz montażu. Właśnie z filmem chciałam związać swoją przyszłą karierę zawodową, bardzo interesowała mnie wszystko, co związane było zrobieniem filmów i świetnie czułam się w filmowej atmosferze. Na studiach udało mi się nie tylko dużo nauczyć, ale też zdobyć doświadczenie.

Zamówienie ślubnego filmu

oryginalne filmy ślubnePo studiach kontynuowałam więc pracę na różnych zleceniach przy produkcji lub montażu filmów, jednak po kilku latach byłam już co nieco zmęczona brakiem stabilizacji finansowej. Praca przy filmach raz była, a raz jej nie było, a ja stawałam się coraz starsza i potrzebowałam w końcu jakoś się ustatkować. Oczywiście atmosfera podczas pracy była niepowtarzalna, ale przecież atmosfery do garnka nie włożę. Dlatego zaczęłam zastanawiać się nad tym, co mogłabym zrobić, aby zdobyć choć trochę stabilizacji. Akurat w tym czasie moi bliscy przyjaciele brali ślub, nie mieli kasy na film ślubny, więc wraz z moim chłopakiem zaoferowaliśmy,  że dla nich taki film nakręcimy. Podczas ślubu i wesela daliśmy z siebie wszystko, ja potem z materiału zmontowałam wspaniały film. Znajomi byli zachwyceni, a my odkryliśmy, że takie robienie filmów ślubnych bardzo nam się podoba i postanowiliśmy ruszyć z takim biznesem. Otworzyliśmy firmę wykonującą filmy ślubne i już wkrótce posypały się zlecenia. Było ich naprawdę bardzo dużo, w pierwszym roku pracy właściwie każdy weekend spędzaliśmy w pracy. Po roku doszliśmy do wniosku, że odpuszczamy i zatrudniliśmy kilka osób do pomocy. Obecnie nasza firma prosperuje bardzo dobrze, można u nas zamówić oryginalne filmy ślubne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z drogi zawodowej, którą sobie wybraliśmy. Udaje nam się również od czasu do czasu pracować przy filmach, możemy sobie na to pozwolić, mamy bowiem stały dochód z robienia ślubnych filmów.

Warto jest na swój ślub zamówić sobie jak najlepszą firmę przygotowującą ślubny film. Najlepiej, aby byli to prawdziwi profesjonaliści, bo tylko dzięki temu mamy gwarancję, ze dostaniemy wspaniałą niepowtarzalną pamiątkę. Należy bowiem pamiętać, że o ile nie będziemy brać ślubu ponownie, dubel tego wyjątkowego dnia raczej nie będzie możliwy i jest tylko jedna szansa na zrobienie wspaniałego ślubnego filmu, do którego potem chętnie będziemy wracać.