Jakiś czas temu zostałem ojcem pięknej, cudownej dziewczynki Laury. Od samego początku jestem zauroczony moją córą. Razem z małżonką jesteśmy niezwykle szczęśliwi. Laura jest naszym pierwszym dzieckiem i nie da się ukryć, że oboje mamy na jej punkcie fioła. Jej każdy gest, uśmiech to prezent, za który dziękujemy każdego dnia. Oczywiście od samego początku wiedziałem, że moja córka to będzie mała księżniczka. Jakiś czas temu wybrałem się sam na zakupy, kiedy żona została z małą i trafiłem na stoisko z ciuszkami dla niemowlaków. 

Tiulowa spódniczka jak dla księżniczki

tiulowa spódniczka dla niemowlakaWszystko na tym stoisku było takie malutkie i kolorowe. Już wiem, dlaczego odzież dziecięca cieszy się takim powodzeniem. Jak nie kupić czegoś tak ładnemu swojemu cudownemu dziecku. I mnie dopadł ten trend. Najchętniej zakupiłbym dla Laury z pięć sukienek, ale odezwał się we mnie mój umysł ekonomiczny i zdrowy rozsądek, że przecież moja córka ma już mnóstwo ubranek i z wielu z nich wyrośnie zanim jeszcze uda się jej je założyć. I oto moim oczom ukazała się piękna, tiulowa spódniczka dla niemowlaka. Cała różowa z brokatem. Idealna kreacja dla małej księżniczki. Uznałem, że bez tego nie mogę opuścić sklepu. Postanowiłem zakupić troszkę większy rozmiar, żeby mała mogła ją założyć na święta, które wypadają za dwa miesiąca. Pokaże się całej rodzinie w takim pięknym stroju. Mam nadzieję, że mojej żonie też spodoba się ta tiulowa spódniczka dla niemowlaka i nie wyrzuci mnie z domu razem z tym zakupem. Cały zadowolony zapłaciłem za zakup, który Pani mi bardzo ładnie zapakowała. Już na pierwszy rzut oka widać, że to solidna firma, a nie tak jak niektórzy handlarze zwinie, wrzuci w torbę i idź Pan dalej. Przy przekazaniu zakupu otrzymałem jeszcze informacje, że spokojnie możemy wyprać to w pralce tylko, że w temperaturze trzydziestu stopni. Zresztą wszystkie rzeczy dla Laury pierzemy w takiej temperaturze, więc nie będzie problemu, ale dobrze, że sprzedawczyni zwróciła na to uwagę. Za to ma u mnie kolejnego dużego plusa i na pewno jeszcze kiedyś przyjdę do niej na zakupy. 

Jak wróciłem do domu i pokazałem zakup to również była zachwycona. Uznała, że rzeczywiście jest to ubiór godny księżniczki i spódniczka będzie pasować do bluzeczki, którą ostatnio widziała w sklepie. A myślałem, że to ja mam fioła. Dzięki temu oprócz spódniczki, moja córka zyska jeszcze dodatkowo nową bluzeczkę i na święta będzie pięknie wystrojona, zresztą tak jak wszyscy. Jestem bardzo zadowolony z zakupu i mam nadzieję, że kolejne będą równie udane.