Misją marki Milwaukee jest dostarczanie najlepszych elektronarzędzi dla profesjonalistów różnych branż. Aby sprostać zapotrzebowaniu Milwaukee korzysta z osiągnięć własnego centrum badawczego, które ma na swoim koncie kilka spektakularnych osiągnięć. Inżynierowie Milwaukee wprowadzają do elektronarzędzi silniki własnej konstrukcji oraz moduły elektroniczne i cyfrowe. Pozwala to podnieść moc urządzeń oraz zwiększyć ich żywotność nawet dziesięciokrotnie. Zastosowanie elektroniki usprawnia działanie narzędzi oraz pozwala na zdalne dokonywanie nastawów parametrów pracy. Projektowane i produkowane przez Milwaukee elektronarzędzia przewodowe i bezprzewodowe to jedne z najsolidniejszych urządzeń na rynku.

Wielozadaniowość trwałych narzędzi Milwaukee

solidne narzędzia wielofunkcyjne milwaukeeNastawienie firmy Milwaukee na wytwarzanie najwyższej jakości elektronarzędzi zaowocowało rozwojem dwóch nurtów produkcji. Wyróżniamy narzędzia przewodowe i bezprzewodowe, które różnią się przeznaczeniem oraz możliwościami. Wśród produktów znajdziemy też solidne narzędzia wielofunkcyjne Milwaukee. Podstawowym urządzeniem wielofunkcyjnym produkowanym przez Milwaukee jest sprzęt do cięcia, piłowania i zdzierania w jednym. Powstały modele dla linii akumulatorów M12 i M18. Pracuje w metalu, drewnie, plastiku i innych materiałach. Dlatego też istnieje możliwość regulacji prędkości i ruchu oscylacyjnego. Urządzenie zaopatrzone w system inteligentny REDLINK PLUS™ chroniący cyfrowo przed przeciążeniem elektronarzędzia i akumulatora. Milwaukee w zestawie dostarcza adapter umożliwiający stosowanie brzeszczotów konkurencyjnych firm. Wielozadaniowość elektronarzędzi przejawia się w produkcji np. młotowiertarek, które łączą w sobie dwie odrębne funkcje młota wyburzeniowego i precyzyjnej wiertarki. Elektronarzędzia Milwaukee różnią się funkcjonalnością i na tym polega ich największa wartość. Powstały linie urządzeń do wyburzania i wiercenia. Solidne piły oraz szlifierki świetnie spełniają swoje funkcje, a klucze udarowe, nożyce i zaciskarki są cenionymi narzędziami. Wsród narzędzi bezprzewodowych Milwaukee wyodrębniono dwa systemy w zależności od napięcia znamionowego baterii. Tak powstał system M12, do którego należy 75 rodzajów elektronarzędzi oraz system M18 skupiający aż 145 rodzajów. Wielofunkcyjność narzędzia Milwaukee uzyskuje się poprzez stosowanie różnych akcesoriów roboczych w postaci np. wierteł, pił, tarcz. Stosując inne wiertło lub brzeszczot otrzymujemy narzędzie innego przeznaczenia. Wszystkie elektronarzędzia produkowane przez Milwaukee zawarte są w ofercie zamieszczonej na stronie internetowej firmy.

Głównym celem firmy Milwaukee jest dbałość o jakość swoich produktów. Dlatego też wszystkie urządzenia zaopatrzone są w solidne obudowy i mechaniczne i elektroniczne systemy zabezpieczeń. Osłony akumulatorów są wykonane z metalu, a ogniwa oddzielone są separatorami. Solidność to również oszczędność energii wraz ze wzrostem mocy elektronarzędzi. Takie właśnie znajdują się w ofercie Milwaukee. Jeżeli dodamy do tego fakt, że narzędzia Milwaukee są bardzo starannie wyważone oraz posiadają optymalny kształt to uzyskujemy sprzęt, który spełnia wymagania najbardziej wymagających użytkowników.

Kategorie: Remonty