Moja dziewczyna wymyśliła sobie, że otworzy własny sklep z przeróżnymi materiałami. Ja jako jej facet postanowiłem oczywiście ją wspierać w tym wszystkim i powiedziałem, że jeśli będzie poszukiwać dostawców materiałów takich jak len to mam znajomego, który się tym zajmuje i całkiem dobrze mu to idzie. Powiedziała, że początkowo to, jaka tkanina będzie dostępna w sklepie nie będzie odgrywało dużego znaczenia, bo najpierw zajmie się przerabianiem odzieży, która będzie do niej przynoszona przez klientów.

Gdzie tanio kupić len?

len tkanina cenaTak naprawdę to cena za tego rodzaju materiały też nie jest jakoś szczególnie duza. Ostatnio też bardzo mocno się zdziwiłem jak chciałem kupić dziewczynie parę metrów lnu i okazało się, że jest to dość tanie. Wybierając len tkanina cena za nią na pewno jest różna, uwarunkowana przez sklepy oraz dostawców. Ja jak wspomniałem wcześniej mam dobrego znajomego, który parę lat temu otworzył własna hurtownię takich materiałów i teraz dzięki temu mamy znacznie łatwiejszy start. Jeśli ktoś bierze pod uwagę len to taka tkanina na pewno się przyjmuje na rynku. Klientki, które będą przychodziły do naszego sklepu będą mogły więc otrzymać kompleksową usługę, czyli na przykład będą w stanie zarówno oddać swoje podarte rzeczy z prośbą o ich przerobienie, czy też w ogóle moja dziewczyna będzie zajmować się szyciem. Dobrze, że szycie ją interesowało. Z powodzeniem mogę powiedzieć, że na nasze otwarcie sklepu zjawiło się sporo osób, które jak widać bardzo były zainteresowane szyciem. Chciały się dowiedzieć wszystkiego o materiałach, które będziemy wykorzystywać i jak dowiedzieli się, że będzie królował właśnie len przy różnych ubraniach to faktycznie od razu ustawiła się kolejka zainteresowanych. Każdy z klientów powinien przede wszystkim określić, co dla niego jest istotne. Moja dziewczyna z racji swojego doświadczenia przy szyciu przeróżnych elementów odzieży powiedziała, że może także zaplanować nowy ubiór dla osób zainteresowanych, facetów oraz kobiety – to nie ma znaczenia.

Muszę powiedzieć, że powoli nie nadążałem za tym wszystkim i faktycznie chciałem też poradzić sobie jak najszybciej z dostarczaniem materiałów. Len tkanina jest piękna. Mi się osobiście podoba, zwłaszcza jak na przykład z lnu wykonane są swetry, czy koszule. Zawsze będę powtarzał, że facet powinien mieć w swojej szafie przynajmniej jeden taki element odzieży. Robi on naprawdę spore wrażenie i faktycznie każdy będzie zadowolony z tego, ze ma możliwość założenia lnianej koszuli na różne okazje.