Boho to styl, który od nieprzerwanie od zeszłorocznego sezonu króluje i jest wyznacznikiem wszelkich trendów i aktualnej mody. Swoje niecodzienne cechy charakterystyczne zawdzięcza hipisom, ale zapożycza także niektóre elementy od kultury cygańskiej czy mocno etnicznej. Jest zwiewny, luźny i kojarzy się z wakacjami. Jaki taki styl wpasowuje się w ceremonie ślubne?

Zaproszenie ślubne w stylu boho

minimalistyczne zaproszenia ślubne bohoStyl boho łączy w sobie kulturę dość „dzikich” nurtów. Hipisowskie dzieci kwiaty z kolorowymi wiankami na głowach, kolorowi cyganie to właśnie od nich zaczyna się modny styl boho. Przewodzi nim lekkość, zwiewność i wakacyjny luz, ale nie wyklucza to jego swoistej elegancji. Przepełniony jest bowiem koronkami, frędzlami, piórami, ręcznie plecionymi, delikatnymi bransoletkami i przepięknymi kwiecistymi wiankami. To właśnie tutaj swoje inspiracje czerpie wiele Młodych Pań, które marzą o zorganizowaniu przepięknej uroczystości. Inspirując się jego delikatnością i nawiązaniem do natury, kwiatowym przepychem i nieco „dziką” naturą wybierają minimalistyczne zaproszenia ślubne boho, ażeby później uszyć sobie przepiękną koronkową suknię, wybrać garnitur o niecodziennym wyglądzie, a kościół przyozdobić w bardzo naturalny, ale i uroczy sposób. Minimalizm, właśnie tym kieruje się wiele miejsc oferujących urządzenie wesela. Zwykle są to stare ceglarnie, zajazdy, a nawet stare, drewniane stodoły, w których codzienny widok nie wygląda zachęcająco. Styl boho jest bardzo prosto, wystarczy tchnąć w takie miejsca nieco magicznej atmosfery, zorganizować drewniane krzesła i stoły, ubrać je nieskończoną ilością kwiatów, dołożyć na nie klimatyczne świeczki, lampiony, gości i dobrych grajków i wesele potoczy się lepiej niż w niejednym czterogwiazdkowym hotelu. Począwszy więc od zaproszeń boho, które swoją prostotą, a jednocześnie niebanalnością już na początku zachwycą najbliższych, poprzez urokliwy, choć bardzo skromny wystrój kościoła, po zwyczajną stodołę, która z zewnątrz będzie wręcz odpychać swoim obskurnym widokiem, w środku zaś podczas całonocnej zabawy będzie działa się niepowtarzalna magia.

Boho to bardzo delikatny dziewczęcy styl, który mimo swojej lekkości i dużego luzu, posada w sobie również bardzo dużo klasy. Śluby i wesela aranżowane w tym stylu sprawiają wrażenia bajkowych i magicznych, a zdjęcia robione podczas ceremonii zawsze są bardzo osobliwe i oryginalne. Planując ślub już podczas wręczania zaproszeń, warto dać w nich subtelną namiastkę klasy i elegancji zrównoważonej prostotą i minimalizmem, jakie będą panować podczas zaślubin.