Wybór dobrego czujnika nox

Niedawno kupiłam używany samochód. Już jakiś czas temu udało mi się zdać prawo jazdy i teraz przyszedł czas by kupić sobie jakieś auto. Po zdaniu prawka musiałam jednak trochę odczekać by uzbierać odpowiednią sumę pieniędzy. Ale się udało i teraz jestem posiadaczka ładnego samochodu. Nawet jeśli jest on używany.

Wymiana czujnika w samochodzie

Czujnik noxPo kupieniu samochodu udałam się do warsztatu na przegląd. Akurat kończył się termin ważności badań. Pojechałam więc do warsztatu i poprosiłam mechanika by dokładnie wszystko sprawdził, a nie tylko przystawił pieczątkę. Mechanik zrobił gruntowny przegląd. Wymienił olej itp. Zrobił takie standardowe rzeczy. Ale zwrócił mi uwagę, że dobrze jest mieć w zapasie czujnik nox. Ja się tam nie znam aż tak dobrze na tych wszystkich częściach w samochodzie, ale skoro mechanik tak powiedział to muszę chyba kupić taki czujnik. Akurat on nie miał na stanie tego czujnika, ale można go kupić w każdym sklepie. Powiedział, że nawet sama sobie potem poradzę z wymianą w razie czego. Ale od tego mam męża, on na pewno mi wymieni ten czujnik w razie czego. A póki co ten co jest już w samochodzie jest w porządku i nie trzeba go wymieniać. Znalazłam sklep motoryzacyjny w mieście i poszłam tam po ten czujnik nox. Muszę powiedzieć, że jego cena nie jest aż tak wysoka. Jak na moją kieszeń to jest przystępna. Kupiłam tylko jeden czujnik, po co mi więcej. W warsztacie za przegląd też dużo nie zapłaciłam. I teraz mogę sobie jeździć do pracy samochodem. Cieszę się, że mogę mieć swój samochód. To taka niezależność.

Ostatnio jak byłam na przeglądzie mojego nowego auta, które kupiłam z trzeciej ręki to mechanik zwrócił mi uwagę bym sobie kupiła w zapasie czujnik nox tak na wszelki wypadek. Posłuchałam go i kupiłam ten czujnik. Ale nie już u mechanika a w sklepie motoryzacyjnym. W razie czego to mąż mi ten czujnik wymieni.