W Toruniu znajdziemy firmy tworzące strony www

 

Prowadzę mobilny gabinet kosmetyczny. Mam klientki na zapisy i wykonuję zabiegi bezpośrednio w ich domach. Jest to rozwiązanie dla nich bardzo wygodne. Trudno mi dotrzeć do nowych klientek, najczęściej są to osoby z polecenia. Co jakiś czas zamawiam ulotki i roznoszę je po mieście, ale potrzebuję czegoś więcej, jeśli chcę się utrzymać na rynku.

Firma z Torunia szybko stworzy stronę internetową

tworzenie stron www toruńMój gabinet ma swój profil na Facebooku. Piszę na niej o promocjach i wolnych terminach. Zastanawiałam się co jeszcze mogę zrobić, by wypromować swoją firmę. Kiedy zobaczyłam szyld reklamowy po drodze do jednej z klientek wpadł mi do głowy pomysł. Zlecę jakiejś firmie wykonanie strony internetowej mojego gabinetu. Jeśli tym czego szukamy jest tworzenie stron www Toruń jest miejscem, gdzie znajdziemy wiele firm oferujących takie usługi. Trafiłam na taką po drodze do klientki. Zapisałam sobie numer telefonu. Kiedy miałam chwilę czasu zadzwoniłam i umówiłam się na spotkanie. Pracownik firmy, po wysłuchaniu mnie, zaproponował mi kilka rozwiązań. Za kilka dni miałam otrzymać do zaakceptowania projekt strony internetowej. Miło się zdziwiłam, kiedy usłyszałam cenę. Myślałam, że tworzenie stron internetowych jest drogie, ale jak się okazało cena jest bardzo przystępna. Po tygodniu udałam się do firmy, by obejrzeć gotowy projekt. Strona była bardzo elegancka i przejrzysta. Łatwo było znaleźć potrzebne informacje takie jak cennik, godziny pracy i informacje kontaktowe. Jestem z niej bardzo zadowolona. Informację o swojej stronie internetowej zamieściłam na Facebooku mojego gabinetu.

Od jakiegoś czasu dzwoni do mnie więcej osób zainteresowanych moimi usługami. Skrycie mam nadzieję, że to dzięki dodatkowej promocji w internecie. Wiele z nich jest już zorientowanych w cenach i usługach. Cieszę się, że zdecydowałam się na skorzystanie z usług profesjonalnej firmy.