Rozbudziłem w sobie pasje dzięki resorakom

Dobrej jakości zabawkę charakteryzuje nie tylko wytrzymałość, ale także użyteczność. Są bowiem zabawki za sprawą których dziecko nie tylko poznaje otaczający go świat, ale także rozwija w sobie pierwsze pasje, które z biegiem czasu mogą przerodzić się w poważne hobby.

Lata zabawy dzięki resorakom

samochody resorakiOd najmłodszych lat interesowałem się samochodami, jak chyba większość chłopców. Już wtedy jednak czułem, że moja fascynacja tym tematem jest znacznie silniejsza niż u rówieśników. Wówczas, kiedy chodziłem do przedszkola jedną z najpopularniejszych zabawek były samochody resoraki. Panował wtedy na nie prawdziwy boom i chyba nie było chłopca w naszej grupie, który by nie mógł pochwalić się pokaźną ich kolekcją. Nierzadko także wymienialiśmy się modelami oraz staraliśmy się kupować te samochodziki, którym dodatkowo otwierały się drzwiczki, a także maska. Było to naprawdę rewelacyjne bowiem na tego typu samochodziki mógł pozwolić sobie każdy rodzic. Kosztowały one niewiele i dostępne były nie tylko w sklepach z zabawkami, ale także często i w zwykłych kioskach! Początkowo razem z kolegami bawiłem się resorakami na słynnym dywanie odzwierciedlającym ulice miasta lecz z biegiem czasu, im bardziej starszy byłem tym mniej ciągnęło mnie do zabawy, lecz moja miłość do resoraków wcale nie przeminęła. Wręcz przeciwnie, kolekcjonowanie ich stało się moją naczelną pasją, którą kontynuuję do dziś. W naszym kraju odbywają się nawet specjalne targi na których można zobaczyć a nawet kupić bardzo drogie i rzadkie modele resoraków!

Moja pasja do motoryzacji zaczęła się na resorakach i ich kolekcjonowaniu, lecz rozwinęła się także w ścieżkę mojej kariery. Dzięki temu, że w dzieciństwie tak uwielbiałem bawić się resorakami, postanowiłem że w przyszłości założę swój własny salon samochodowy w którym będę sprzedawał stare i rzadkie modele. Moje marzenie z dzieciństwa się ziściło, a wszystko dzięki niewinnej zabawie małymi samochodzikami.