Nowe obrusy do mojej restauracji

Trzy miesiące temu otworzyłam z mężem restaurację włoską. Bardzo lubię te kuchnie, a mój mąż jest profesjonalnym kucharzem, więc otwarcie wspólnego, własnego biznesu było dla nas kwestią czasu. Mój mąż ma większe pojęcie o tym jak działa restauracja od tzw. zaplecza, ale myślę, że idzie nam naprawdę dobrze. Cały czas staramy się coraz bardziej i ulepszamy nasz biznes.

Nowe proste obrusy nadały restauracji elegancji

proste obrusy na stółOstatnio szukałam nowych obrusów na stoliki, ponieważ nie byłam zadowolona z tych, które kupiliśmy na początku działalności naszej restauracji. Wiem, że klienci lubią kiedy stolik w restauracji jest ładnie nakryty. Sama zwracam dość dużą uwagę na to jak wygląda wnętrze restauracji, do której przyszłam coś zjeść, choć oczywiście to jedzenie jest najważniejsze. Dlatego też zależało mi na tym żeby znaleźć proste obrusy na stół, które nie będą bardzo drogie ale jednocześnie ich jakość nie będzie słaba, ponieważ wiem, że klienci zwracają uwagę na takie drobne szczegóły. Moja restauracja musi wyglądać elegancko, a więc nie mogę sobie pozwolić na to by rzeczy, oczywiście również tekstylia, wyglądały kiczowato i tanio. Na szczęście udało mi się znaleźć takie obrusy, który spełniały wszystkie moje oczekiwania. Zamówiłam je przez Internet, ale na szczęście na żywo okazały się one jeszcze lepsze niż na zdjęciach na stronie internetowej. Zdecydowałam się na kupno obrusów jasnych, ponieważ takie wyglądają moim zdaniem najładniej.

Nowe obrusy zdecydowanie wpłynęły pozytywnie na wystrój wnętrza naszej restauracji. Choć obrusy udało mi się kupić po promocyjnej cenie to zdecydowanie wyglądają one na drogie. Nie są sztywne, a więc ładnie prezentują się na stole i sprawiają, że nakrycie wygląda bardziej estetycznie. Ich delikatny beżowy kolor i ładne, ale nie przesadzone ozdoby dodają eleganckiego charakteru wnętrzu.