Miłość z fotobudki

Pamiętacie bajkową komedię „Amelia” z uroczą Audrey Taotou w roli głównej? Główna bohaterka przez przypadek spotyka tajemniczego Nimo z bardzo niecodziennym hobby. Mężczyzna kolekcjonuje nieudane, podarte zdjęcia z budki fotograficznej i wkleja je do albumu. Misterne zagadki, magia i uszkodzone zdjęcia łączą na zawsze szczęśliwych kochanków. A co łączy naszą historię i kultowy francuski film?

Bydgoszcz, miłość i fotobudka

fotobudka bydgoszcz

Marysia i Paweł poznali się dzięki wspólnym znajomym. Przypadkiem na studiach w Bydgoszczy spotkali się w kinie, gdzie udali się obejrzeć bardzo ambitny dokument o krajach trzeciego świata wraz ze znajomymi z roku. Paweł po pierwszych dziesięciu minutach zaczął się wiercić i usilnie zagadywać Marysię. Zrobili się trochę za głośni i cała sala zaczęła ich uciszać. Paweł wpadł na pewien pomysł. Postanowił opuścić sale i szepnął na ucho Marysi „szukaj mnie w budce fotograficznej”.  Marysia na początku się roześmiała, jednak chłopak ją zaintrygował. Poszła jego śladem parę minut później i znalazła na korytarzu kina sporą fotobudkę z napisem: Bydgoszcz. Zajrzała za zasłonkę i ujrzała Pawła z ogromną, czerwoną różą. Chłopak wciągnął ją do środka, wręczył różę i powiedział, że chciałby mieć chociaż jedną pamiątkę z tego wieczoru – zdjęcie z najpiękniejszą kobietą jaką kiedykolwiek widział. Wrzucił do automatu monety i para zrobiła sobie serię zdjęć. Odbierając wydruk umówili się na kolejne spotkanie. Oboje z rozbawieniem wspominają ten wieczór. Można powiedzieć, że połączyła ich fotobudka Bydgoszcz, a wspólne zdjęcie z automatu wisi w centralnym miejscu ich już wspólnego mieszkania. Para w najbliższym czasie planuje ślub i jedno jest pewne – na imprezie nie zabraknie atrakcji w postaci budki fotograficznej.

Tak jak kinowy amant Paweł oczarował Marysię swoim niecodziennym zachowaniem. Dzięki własnej pomysłowości i budce fotograficznej wprowadził trochę magii w nowo rozpoczętą znajomość. Teraz jako nieliczni mogą pochwalić się wspólnymi zdjęciami z dnia, w którym się poznali. Spontaniczność i poczucie humoru to coś, co przyciąga nas do siebie nawzajem. Wychodźcie poza ramy, rozglądajcie się i bądźcie pomysłowi – wykorzystując chociażby fotobudki.