Raszyn i gabinety kosmetyczne

Uwielbiam kiedy czuję się dobrze w swoim ciele. Na pewno każda z nas ma takie dni, że wygląda lepiej, lub gorzej. To normalne. Wystarczy się nie wyspać, a wszystko widać na naszej skórze. Ja miałam tak właśnie dzisiaj, że wolałabym nigdzie nie wychodzić. Przeterminowany krem zapchał mi pory i skóra potrzebowała szybkiego ratunku.

Najlepszy gabinet kosmetyczny

gabinety kosmetyczne w RaszynieJedyne gdzie mogłam szukać pomocy to u jakiejś kosmetyczki. U nas, gabinety kosmetyczne w Raszynie mają zawsze oblężenie klientek, bo pracują tu naprawdę wykwalifikowane kosmetyczki, więc bałam się, że nie przyjmą mnie tak z dnia na dzień. Jednak nie zaszkodziło zadzwonić. Miałam szczęście, bo akurat jakaś pani tego dnia zrezygnowała z manicure hybrydowego ze zdobieniem, co zajmowało mniej więcej tyle czasu,co jakiś zabieg kosmetyczny.Tak więc ekspresowo mogłam się znaleźć w salonie już za godzinę od zgłoszenia. Kosmetyczka dokładnie obejrzała moją twarz i stwierdziła, że jest mocno zanieczyszczona i przyda się dogłębne oczyszczanie manualne, żeby wyczyścić te zapchane pory i zlikwidować wągry. Na początku trzeba było rozpulchnić twarz i to chyba jest moja ulubiona część zabiegu. Później już niestety nie jest tak przyjemnie, bo wyciskanie trochę boli, ale da się wytrzymać. Nic tak nie oczyści twarzy jak standardowe oczyszczanie manualne i nie jestem w stanie uwierzyć, że jakiś inny zabieg bez takiej ingerencji będzie w stanie zlikwidować wszystkie wągry i zaskórniki.

Po zabiegu oczyszczania, zrobiono mi masaż twarzy, co było bardzo przyjemne. Pobudza się tym krążenie. Później pani nałożyła mi maseczkę która spowodowała, że skóra była mniej czerwona i nałożyła delikatne serum. I gotowe, mogłam już sobie wrócić do domu zadowolona i z oczyszczona jak już dawno twarzą.