Ozdoby do srapbookingowego albumu

Bardzo lubię rysować oraz malować, w szczególności akwarelami. Ogólnie lubię różnego rodzaju ręczne robótki. Tworzę też ręcznie dużo ozdób. Od dwóch lat prowadzę albumy scrapbookingowe, w których umieszczam zdjęcia i różne inne przedmioty, które są dla mnie ważne i ozdabiam je na różne sposoby. Uwielbiam to robić, ponieważ dzięki temu w pewien sposób zatrzymuję swoje wspomnienia i przeżycia w jednym miejscu.

Im więcej ozdób do scrapbookingu tym lepiej

ozdoby do scrapbookinguOstatnio miałam urodziny, które spędziłam naprawdę fajnie. Od mamy w prezencie dostałam ozdoby do scrapbookingu, co bardzo mnie zdziwiło, ponieważ szczerze mówiąc zawsze mówiła, że prowadzenie mojego albumu scrapbookingowego to tylko strata czasu i powinnam zająć się czymś bardziej pożytecznym. Dlatego też bardzo się cieszę, że mama w końcu zainteresowała się tym co lubię robić w wolnym czasie i poświęciła swój czas na to żeby wybrać dla mnie tak dużo różnych ozdób do scrapbookingu. Bo w istocie kupiła mi tego bardzo dużo, dzięki czemu mój album będzie miał teraz naprawdę urozmaicone ozdoby. Już wcześniej miałam sporo osób, które kupowałam sama ze swojego kieszonkowego ale mama dała mi teraz ich tyle, że musiałam umieścić je w osobnym pudełku. Wśród rzeczy, które otrzymałam od mamy najbardziej spodobały mi się naklejki z kryształkami, które pięknie świecą się w naturalnym świetle, zestaw z kilkoma buteleczkami brokatu i dekoracyjne guziki. Dostałam od niej zupełnie nowy album, który jest po prostu piękny – na okładce ma drobne kwiatki.

Cieszę się z prezentu jaki dostałam od mamy. Do tego, co cieszy mnie najbardziej zainteresowała się ona moim hobby i poprosiła mnie o to żebym pokazała jej swoje albumy. Byłam naprawdę szczęśliwa mogąc pokazać jej swoje dzieła i opowiedzieć o nich i o wspomnieniach jakie udało mi się w nich zawrzeć.