Etui na dokumenty dla taty

W weekend mama powiedziała nam, że jest chora i nie może się ruszyć na zakupy, tak więc mamy wybrać z siostrą jakiś prezent dla taty za nią. Nie miałam pojęcia,co możemy mu kupić, mama również. Powiedziała, że zdaje się na nasz gust. Nie cierpię takich sytuacji, bo wtedy nigdy nie wiem,co kupić i czy to coś, co wybiorę się spodoba.

Piękne etui do dokumentów dla taty

etui na dokumenty skórzaneW drodze do galerii, zastanawiałyśmy się z siostrą, co byłoby odpowiednim prezentem dla dojrzałego mężczyzny. Długo kombinowałyśmy i wtedy siostra przypomniała sobie, że tata zawsze szuka dokumentów po całym domu. Gdzieś ma kartę do bankomatu, gdzie indziej prawo jazdy i tak chodzi i wszystko mu się gubi. Dlatego wymyśliłyśmy, że etui na dokumenty skórzane będzie w tym wypadku idealne. Znalazłyśmy sklepik z galanterią skórzaną. Był dość mały, jednak było w nim wszystko co potrzebne. Ekspedientka pokazała nam wszystko etui na dokumenty jakie miała. Było tego dość dużo i zastanawiałyśmy się, które wybrać. Każde etui miało sporo przegródek na różne dokumenty, wszystkie tej samej wielkości okienka. Niektóre były składane na pół, niektóre jednoczęściowe z foliami na dokumenty. Podobało mi się to, że łatwo można było dotrzeć do konkretnego dokumentu i wszystko może być w jednym miejscu. Tacie na pewno ułatwi to życie, bo zawsze sporo czasu schodzi mu na szukanie.Mimo, że mówimy mu, żeby odkładał wszystko co ważne w kuchni, to i tak zawsze i w łazience zostawi kartę, albo w pokoju.

Po długim wybieraniu, w końcu wybrałyśmy coś według nas najlepszego. Etui na dokumenty w kolorze ciemnego brązu wydało nam się najładniejsze. Poprosiłyśmy też o zapakowanie na prezent i ekspedientka nam to ładnie opakowała, że już nawet nie będziemy musiały tego robić same. Wystarczy położyć pod choinką.