Profesjonalne szkoły tańca dla dzieci

Od początku roku szkolnego moja córka bardzo chciała zapisać się na lekcje tańca. Początkowo myślałam o tym by zapisać ją do szkolnego zespołu tańca i śpiewu ale widziałam, że nie było to do końca to czego chciała moja córka. Jej bardziej podobał się taniec w bardziej nowoczesnym stylu. Jako, że Marcysia bardzo lubi rysować i chodzi już na kółko plastyczne i aktorskie bałam się, że nie będzie miała na to wszystko czasu.

W Olsztynie jest dużo szkół tańca

taniec dla dzieci w OlsztynieNa szczęście okazało się, że Marysia radzi sobie ze wszystkim świetnie. Chciałam by ćwiczyła w jak najlepszej szkole. Taniec dla dzieci w Olsztynie prowadzony jest w kilku szkołach. Ja wybrałam taką samą szkołę, do której chodzi dobra koleżanka mojej córki. Wiedziałam, że córka początkowo nie tyle co zainteresowała się tańcem, co po prostu chciała robić to samo co jej przyjaciółka. Teraz, po kilku miesiącach widzę już, że taniec stał się dla Marcysi czymś bardzo ważnym w jej życiu. Czymś, co sprawia jej wielką radość, nawet jeżeli związane jest z treningami. Nie znam się za bardzo na tańcu ale wydaje mi się, że Marcysia radzi sobie w tańcu naprawdę dobrze i ma do tego talent. Cieszę się, że w szkole tej poznała również nowe koleżanki i kolegów, z którymi ma świetny kontakt. Często w ramach grupy tańca organizowane są różnego rodzaju wycieczki, co jest naprawdę fajną opcją i pewnego rodzaju nagrodą za ciężką pracę na treningach.

Jestem ciekawa z czym Marcysia będzie wiązać swoje przyszłość. W końcu nadejdzie taki czas, że będzie musiała wybrać jedno zainteresowanie, któremu będzie poświęcać najwięcej czasu. Teraz radzi sobie łącząc ze sobą treningi tańca, ćwiczenia aktorstwa oraz czytanie książek o historii ale nie wiem jak będzie później, kiedy nauka będzie zajmować więcej czasu. Na pewno będą ją wspierać.