Pomoc w przypadku awarii auta w Warszawie

Nie każdy posiada nowe auto oraz pakiet ubezpieczeń wraz z tak przydatnym niekiedy Assistance. Co należy zrobić w wypadku kolizji lub awarii gdy jesteśmy daleko od domu albo w jakimś większym mieście, gdzie nawet nie wiadomo co zrobić z autem jak się zepsuje? A może należy jeszcze przed wyjazdem przewidzieć, że taka sytuacja może nas spotkać i się odpowiednio przygotować?

Centrum Warszawy, psuje się auto, co robić?

auto pomoc warszawaWyobraźmy sobie wyjazd do stolicy w delegację służbową autem prywatnym. Mam swój ukochany samochód, który od czasu do czasu potrafi odmówić nam posłuszeństwa. Jedziemy w taką delegację i już pierwszego dnia w samym centrum Warszawy, psuje się nam auto. Oczywiście jakby nie mogło się popsuć wcześniej. Ale i tak się zdarza. Co teraz? Co robić? Oczywiście pierwsze co przychodzi do głowy to dzwonić po auto pomoc Warszawa. Coś takiego na pewno jest. Ale konkretnie gdzie? No właśnie. A nie lepiej by było przed wyjazdem poświęcić te parę minut aby zorientować się wcześniej, gdzie możemy takiej pomocy szukać? Najlepiej przed każdym dłuższym wyjazdem zapisać sobie na wszelki wypadek, kilka adresów i numerów telefonów do najbliższych zakładów naprawy mechanicznej, tak aby być spokojnym w razie potrzeby. A jeżeli wyjeżdżamy na wakacje albo bardzo zależy nam na czasie i nie chcemy spędzić wyjazdu w zakładzie mechanicznym, warto się zastanowić nad wykupieniem tymczasowego Assistance.

Zawsze warto jest przygotować się do każdej podróży, także pod takim kątem jak niespodziewana awaria naszego auta. Samochód nie musi się nawet popsuć wystarczy, że będziemy mieli pecha i przytrafi się nam przypadkowa kolizja, która spowoduje niemożliwość dalszego poruszania się naszym środkiem lokomocji. Warto wtedy być przygotowanym na taką ewentualność.