Siostrze spodobał się pomysł z sesją zdjęciową

 

Moja siostra niedawno urodziła synka. Poprosiła mnie żebym została matką chrzestną Filipka. To było dla mnie duże zaskoczenie. W trakcie ciąży nigdy nie poruszała tego tematu więc myślałam, że może zdecydowała się z mężem na kogoś innego. Bardzo się jednak ucieszyłam z propozycji i oczywiście się zgodziłam.

Zamówiłam sesję dla chrześniaka

sesja noworodkowa śląskFilipek jest wyjątkowym dzieckiem. Jest bardzo spokojny i rzadko płacze. Uwielbia być noszony na rączkach i jak tylko jestem u siostry rozpieszczam go na całego. Siostra czasem na mnie krzyczy ale to jest mój pierwszy chrześniak i korzystam póki mogę. Na chrzciny zamówiłam dla mojego chrześniaka sesję noworodkową. Sesja noworodkowa śląsk jest bardzo popularna w dzisiejszych czasach. Wiele osób decyduje się na wykonanie takich zdjęć. Uważam, że to będzie dla Filipka niezwykła pamiątka. Wybrałam fotografa, który specjalizuje się w takich sesjach. Ma częsty kontakt z dziećmi a także z kobietami w ciąży. Widziałam jego galerie na stronie internetowej i jego pomysły bardzo mi się spodobały. Zdjęcia są w różnej stylizacji i można wybrać sobie różne tła a także akcesoria, które są wykorzystywane w trakcie sesji. Moja siostra jak dowiedziała się o moim prezencie bardzo się ucieszyła. W trakcie ciąży nie decydowała się na takie zdjęcia a później żałowała. Uważam, ze sesja noworodkowa mogłaby być trochę tańsza bo na pewno więcej osób chętniej by się na nią decydowało. Przekazałam siostrze kupon, który dostałam od fotografa,. Ona sama musi zadzwonić do niego żeby dokładnie umówić termin zdjęć.

Moje koleżanki, które mają już dzieci korzystały z takich sesji. Bardzo sobie chwaliły takie pamiątki i to w sumie dzięki nim wpadłam na taki pomysł. Uważam, że dzięki temu mój prezent był oryginalny. Żaden inny gość nie wpadł na ten sam pomysł.