Kupno kolczyków dla żony

 

Kiedyś żona miała do mnie pretensje, że zapomniałem o naszej rocznicy ślubu. Co prawda było to kilkanaście lat temu, ale skutki zapominalstwa odczuwałem bardzo długo. Od tamtego czasu jednak pamiętałem wszystkie najważniejsze dla mojej żony daty.

Złote kolczyki spodobały się żonie

kolczyki ze złotaKiedy Elżbieta w październiku miała urodziny to postanowiłem zrobić jej jakiś wyjątkowy prezent. Dostawała do tej pory drobiazgi, z których i tak była zadowolona, ale uznałem, że zasłużyła na coś więcej. Udałem się na kilka dni przed jej urodzinami do sklepu jubilerskiego. Na wystawie dostrzegłem piękne kolczyki ze złota, które musiałem od razu obejrzeć. Cena była dość atrakcyjna i było mnie stać na ich zakup. Elżbieta nosiła tylko jedne kolczyki, które dostała kilka lat temu od swojej matki. Taki prezent był idealny. Owe kolczyki ze złota, które mi się spodobały były wykonane ze złota dobrej próby i w stylu takim, który uwielbiała moja żona. Poprosiłem sprzedawcę, żeby zapakował mi kolczyki w piękne pudełko i torebkę. Wychodząc ze sklepu poszedłem do kwiaciarni zamówić na piątek kwiaty. Odebrałem je tuż po pracy i wracając do domu byłem bardzo podekscytowany. Najbardziej ciekawiła mnie reakcja Elżbiety, bo byłem przekonany, że będzie zadowolona. Miałem rację, kolczyki tak bardzo jej się spodobały, że nie mogła od nich oderwać oczu i od razu je założyła. Kwiaty wstawiła do wazonu. Uznałem, że skoro w kolczykach wyglądała tak pięknie, to trzeba wyjść na kolację do restauracji i tam ją zabrałem.

Żona mi powiedziała, że to były jej najlepsze urodziny od dawna. Zawsze starałem się zrobić jej niespodziankę, ale tym razem udało mi się to wyjątkowo dobrze. Kolczyków już nigdy nie zdejmowała. Na imieniny z kolei kupiłem jej piękny łańcuszek do kompletu.