W przyszłości będę projektował wnętrza

Andrzej to przyjaciel mojej matki. Bardzo go lubię, bo jest w porządku i nigdy się mnie nie czepia. Czasami mnie nawet kryje przed mamą i wiem, że mogę mu zaufać. Dopiero ostatnio zacząłem się interesować jego pracą co wyszło mi nawet na dobre.

Fascynacja projektami wnętrz

projektowanie wnętrz trójmiastoAndrzej już od kilkunastu lat wykonuje projektowanie wnętrz o czym dowiedziałem się niedawno. Początkowo nie robiło to na mnie żadnego wrażenia, ale jak Andrzej pokazał mi swoje projekty to wszystko się zmieniło. Wiedziałem, że takie projektowanie wnętrz trójmiasto wymaga wiele pracy a Andrzej wszystko dokładnie musiał analizować. Każdy projekt był przemyślany. Wtedy zacząłem się fascynować projektami wnętrz co zauważył Andrzej. Pozwolił mi pracować na swoim programie i wiele się dzięki temu nauczyłem. Za rok muszę wybrać do jakiego liceum będę uczęszczał i już doskonale wiem co będę chciał robić w przyszłości. Zostanę projektantem jak Andrzej. Muszę się już teraz mocno przykładać do nauki a Andrzej jest bardzo pomocny. Pozwala mi czasami zaprojektować coś dla klienta, ale nanosi sporo poprawek. Wie, że jeszcze się uczę i chce, ażebym zdobył jak największe doświadczenie już teraz. Kiedy mamie oznajmiłem, że będę w przyszłości wykonywał projektowanie wnętrz jak Andrzej to była zadowolona. To dobrze płatne zajęcie, które rozwija szereg umiejętności. Jestem zdolny jak to stwierdził Andrzej i dobrze rokuję. Dobrze mieć sprecyzowane plany na swoje przyszłe życie zawodowe a w moim wieku mało kto wie co będzie robić.

Nauka w szkole przychodzi mi z łatwością i dzięki temu nie mam żadnych zaległości. Andrzej cały czas mnie wspiera i za rok jak będę wybierał już studia to wiem, że dostanę się na ten kierunek bez żadnego problemu. Przede mną świetlana przyszłość.