Rewelacyjna jakość kija do szczotki

Przedmioty służące nam do sprzątania w domu często się psują ze względu na ich ciągłą eksploatację. Nie mówię tutaj akurat o sprzęcie elektronicznym, lecz zapewne wszyscy znamy z życia sytuację, kiedy podczas zamiatania nagle złamała nam się szczotka.

Dobra jakość kijków do szczotki

kije do szczotekNikt z nas nie lubi momentu, kiedy wracamy zmęczeni po pracy, musimy jeszcze posprzątać mieszkanie i w dodatku podczas zamiatania podług, czy też ich mycia, nagle złamie się nasz kij. Ma to miejsce bardzo często w przypadku typowych, plastikowych kijów do szczotek. Niby mała rzecz, ale potrafi skutecznie popsuć humor na cały dzień. Wiem o tym ponieważ i mnie spotkała podobna sytuacja, kiedy nagle mój plastikowy kij sie ułamał, a ja stanęłam przez to ze sprzątaniem w miejscu. Była późna godzina, więc sklepy były już pozamykane, a zatem nie miałam innego wyjścia, jak udac się do sąsiadów i poprosić ich o pożyczenie ich kija. Serdeczna sąsiadka nie tylko pożyczyła, a wręcz podarowała mi jeden kij, bowiem miała zapasowe kije do szczotek, a także powiedziała, że tym razem z pewnością dokończę sprzątanie, jak i za każdym następnym razem. Po tych słowach wręczyła mi drewniany kij do szczotki. Był on bardzo uniwersalny i jak się okazało pasował zarówno do szczotek, jak i każdego typu mopa, jaki posiadałam w domu. Dodatkowo dzięki temu, że był wykonany z drewna nie musiałam już się martwić o to, czy w trakcje sprzątania się złamie. Był także wyższy i o niebo wygodniejszy od dotychczas dokupowanych przeze mnie kijów.

Na drugi dzień postanowiłam zakupić więcej drewnianych kijów do szczotek, aby dopasować je do każdej posiadanej przeze mnie szczotki do sprzątania w domu, co znów zaoszczędzi mi czasu na przekładaniu kija. Ich cena okazała się naprawdę niewiele większa o kija plastikowego, a i tak zaoszczędzę biorąc pod uwagę fakt, że taki kij z pewnością wystarczy mi na długie lata.