Chcemy na podróż wynająć bus

Z szwagrem to mamy bardzo dobre relacje. Lubimy się spotykać a nadze dzieciaki dogadują się świetnie. Nawet zaplanowaliśmy wspólne wakacje i szwagier zarezerwował domki w miejscowości nad morzem. To będzie na pewno bardzo udany urlop.

Wynajęcie busa dla całej rodziny 

wynajem busów łódźMam dość spore auto i jest ono większe od tego, który ma szwagier. Niestety, ale tydzień przed wyjazdem mi się zepsuł i nie znalazłem mechanika, który naprawi mi auto od ręki. Szwagier nie pomieści nas wszystkich i musieliśmy znaleźć inne rozwiązanie. Żona powiedziała mi, że przecież jest niedaleko firma, która oferuje wynajem busów łódź i co za problem, ażeby skorzystać z ich oferty. Jedzie nas dość sporo i do tego jeszcze bagaż to taki bus sprawdzi się na pewno świetnie. Od razu zadzwoniłem do szwagra, żeby to z nim omówić. Pewnie i tak będzie taniej niż jakby każdy miał jechać swoim samochodem. Szwagier od razu powiedział, że to genialne rozwiązanie, ponieważ nawet podczas podróży możemy się zmieniać. Poszedłem do tej firmy, ażeby sprawdzić w jakich cenach jest wynajem busów łódź i wybrać jakiś fajny pojazd dla nas wszystkich. Od razu przywitał mnie właściciel firmy, który pomógł dokonać wyboru. Przedstawił mi jak wygląda współpraca oraz na jakich warunkach udzielane jest ubezpieczenie. Kwota była bardzo niska i bez wahania wynająłem busa. Zapakujemy się i pojedziemy po szwagra i jego rodzinę. Teraz to już jestem spokojny, ponieważ wiem, że bez problemu dojedziemy na wakacje i nikt nie musi się martwić o dojazd.

Podróż była bardzo udana i było wesoło. W jedną stronę ja jechałem a w drodze powrotnej prowadził szwagier. Na urlopie bardzo wypoczęliśmy i w przyszłym roku na pewno też razem gdzieś się wybierzemy. W takim towarzystwie jest o wiele przyjemniej.