Najlepsze zajęcia w przedszkolu

Moja córka od roku chodzi do przedszkola. Na początku nie była z tego powodu zachwycona. Jednak teraz to jest dla niej kara jeśli na przykład jest przeziębiona i nie może tam iść. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z tego, że zdecydowałam się akurat na to miejsce.

Dobre zajęcia rozwijające dzieci

zajęcia ceramiczne w przedszkoluWiem od moich znajomych, że dzieci różnie reagują na to, że muszą iść do przedszkola. Moja córka była bardzo blisko związana ze mną i bałam się jak to będzie. Myślę, że jest to zasługa tego miejsca jakie dla niej wybrałam. Bo nie dość, że moje dziecko na co dzień się świetnie bawi to także bierze często udział w różnych zajęciach dodatkowych organizowanych tam. Lubi wszystkie te zajęcia. Jednak najchętniej podobają się jej zajęcia ceramiczne w przedszkolu, które są tam organizowane co dwa tygodnie. Gdy wie, że one będą to przeżywa to już poprzedniego dnia. Zresztą wiem od rodziców innych dzieci, że one także uwielbiają je. Córka z każdych takich zajęć przynosi jakąś pamiątkę. Dla niej jest to wielka frajda jeśli jej coś wyjdzie. Ostatnio zrobiła na przykład miseczkę a poprzednio kubeczek. Tym razem powiedziała, że chciałaby zrobić dla mnie wazon do kwiatów jeśli jej oczywiście taki wyjdzie. Pani powiedziała mi też, że córka wyróżnia się na takich zajęciach i widać, że jest uzdolniona manualnie. Także jestem szczęśliwa, że to właśnie już w przedszkolu może rozwijać swój talent. Powiedziała mi ostatnio, że bardzo chciałaby lepić w domu.

Wiem, że teraz nie jest to możliwe. Ale chętnie zapisałabym ją na dodatkowe jeszcze zajęcia z ceramiki żeby mogła chodzić co tydzień skoro jej na tym tak bardzo zależy. To nie jest drogie a wiem, że miałaby z tego wiele satysfakcji. I mogłaby rozwijać jeszcze bardziej swój talent plastyczny.