Lada promocyjna i sklep RTV

W naszym sklepie sprzedajemy artykuły RTV, takie jak telewizory, radia, komputery, aparaty czy akcesoria do nich. O ile jeszcze po takie drobiazgi przychodzi wiele osób, o tyle po większe rzeczy mało kto zagląda. Chcielismy to zmienić, w końcu sprzedaż musi przynosić zyski i nie można ograniczać się do jednego asortymentu.

Lada promocyjna z telewizorami

solidna lada promocyjnaZdecydowaliśmy się na ładną ladę promocyjną, na której będą rozstawione nasze najnowsze produkty z kategorii telewizorów i akcesoriów do nich. Lada była dosyć duża, ale przy tym przydatne były też regały, bo telewizory są ciężkie. Na stoisku będzie stało dwóch pracowników, którzy będą obsługiwać klientów. Solidna lada promocyjna będzie idealnym rozwiązaniem. Lada była w kolorze białym, ale miała nasze logo i informację o promocjach i zniżkach jakie przygotowaliśmy na ten dzień. Lada promocyjna była dosyć tania przy zamówieniu, a dzięki niej nasza wystawka się wyróżniała. Liczylismy, że przynajmniej kilka osób wejdzie i zainteresuje się ofertą specjalną. Nie spodziewaliśmy się, że takich osób będzie kilkanaście! To przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Nasze telewizory cieszyły się ogromnym wzięciem, a oferta jaką przygotowaliśmy była korzystna. Pracownicy musieli bardzo szybko pracować i dawać z siebie wszystko, żeby obsłużyć każdego chętnego klienta. Sprzedaliśmy kilka telewizorów różnej wielkości i mamy też kilku chętnych, którzy wzięli ulotki do przeanalizowania w domu. Może oni też się zdecydują na zakup.

Poza telewizorami udało się nam też sprzedać wiele akcesoriów, takich jak odtwarzacze DVD, słuchawki i glośniki. Lada promocyjna była świetną inwestycja, która zdecydowanie się zwróciła. Musimy częściej robić takie promocje, bo jak widać są one skuteczne i przyciągają klientów.