Montaż kompresora w zakładzie mechaniki

Jako mechanik samochodowy pracuję już ładnych parę lat. Jako, że miałem już dosyć pracowania u kogoś a sam nawiązałem wiele kontaktów jak również miałem zaufanie klientów. Dlatego też postanowiłem otworzyć swój własny warsztat samochodowy. 

Dobry kompresor to podstawa 

kompresor 400vRozpoczęło się kompletowanie sprzętu. Lokalizację już miałem, bo wyremontowałem sobie przydomowy garaż i dobudowałem sobie niewielki obszar. Byłem szczęśliwy z ukończenia swojego dzieła. Po remoncie zacząłem wszystko ustawiać tak, aby było mi łatwiej poruszać się po warsztacie ale również klienci czuli się komfortowo. Postanowiłem przygotować dosyć sporych rozmiarów stoisko wulkanizacyjne i wstawiłem do niego kompresor 400v. Wiedziałem, że na brak klientów nie będę narzekał – samochody często się psują ale opony także trzeba wymieniać czy dopompowywać powietrza. Zainwestowałem w naprawdę porządny kompresor, bo zależało mi na szybkiej i profesjonalnej obsłudze. Poza tym miałem także inne pomysły na zastosowanie kompresora, ponieważ w planach rozwojowych firmy miałem zamiar otworzyć również auto spa. Wówczas do tak dobrego i wydajnego kompresora mogłem podłączyć odkurzacz i samochód byłby posprzątany w mig. Na samym początku jednak chciałem się zająć mechaniką i wulkanizacją, bo to szło mi najlepiej. Kompresor od zamówienia szedł do mnie około tygodnia. To niedługi czas. Razem z samym produktem od razu otrzymałem montaż gratis. Cieszyłem się, że nie zostałem z tym sam a producent okazał się być niezwykle pomocny.

Dobrze, że w dzisiejszych czasach są producenci na których można liczyć. Kompresor był sprawny a ja dostałem usługę dwuletniego serwisowania w razie ewentualnych uszkodzeń czy problemów. Dzięki temu mój warsztat może funkcjonować bez najmniejszych obaw.