Adwokat musi mieć garnitury na miarę

 

Moja praca w kancelarii wymagała ode mnie szczególnego wyglądu. Tak na prawdę nie byłem zwolennikiem sztywnego wyglądu ale jako porządny i solidny adwokat musiałem dbać o swój pozytywny wizerunek wśród klientów.

Garnitur do pracy w kancelarii

garnitury na miarę krakówTak na prawdę każdy z pracowników musiał wyglądać dobrze. Już samo wejście do kancelarii przez klienta oznaczało to, że wymaga się od nas profesjonalizmu. Nie mogłem siedzieć w swoim gabinecie ze starą i pogniecioną koszulą, ponieważ mógłbym odstraszać ludzi. Na szczęście tego problemu nie było dzięki mojemu krawcowi. Jakiś czas temu postanowiłem poszukać odpowiednich garniturów w zwykłych galeriach handlowych oraz na rynkach. Niestety tam nie wyglądałem zbyt korzystnie i zawsze coś z nimi było nie tak. Raz zbyt krótkie nogawki, innym razem zbyt długie. Marynarka źle leżała ale spodnie dobrze. W końcu mój bardziej doświadczony kolega stwierdził, że najlepsze garnitury na miarę kraków szyje prawdziwy zakład krawiecki do którego chodzi on. Tak na prawdę zawsze wyglądał świetnie dlatego postanowiłem, że wezmę od niego numer. Z perspektywy czasu wcale nie żałuję swojej decyzji. Okazało się, że tam czekała na mnie profesjonalna obsługa i mogłem wybrać i zdecydować dosłownie o wszystkim. Na dodatek tam znajdowali się doskonali doradcy, którzy mieli spore doświadczenie. Na dodatek potrafili określić jaki garnitur nadaje się na wesele, spotkanie, a jaki do pracy w kancelarii. Również cena nie była zbyt wysoka, a mogłem wszystko dostosowywać według indywidualnych wymagań.

Z tego byłem chyba najbardziej zadowolony. W końcu stwierdziłem, że wezmę trzy garnitury. Każdy był trochę inny i różnił się wykończeniami. Jednak nie żałuję swojej decyzji, ponieważ były bardzo wygodne i świetnie odegrały swoją rolę.