Internetowe sklepy w których znajdziesz pasmanterię

 

Coraz częściej w naszym kraju możemy spotkać różnego rodzaju wydarzenia na których widuje się ludzi przebranych na ulubione postaci z gier, książek czy filmów. Cosplay z roku na rok zyskuje coraz większą popularność, a także poziom.

Najlepsze sklepy oferujące pasmanterię

sklep z pasmanterią on linePewnego razu uczestnicząc na takim wydarzeniu zobaczyłam kobietę przebraną za moja ulubioną postać z gry. Jej cosplay był na tak wysokim poziomie, iż z początku nie wierzyłam własnym oczom, że stoi przede mną człowiek. Byłam święcie przekonana, że to bajkowa postać. Wszystko wyglądało idealnie począwszy od makijażu poprzez buty, a skończywszy na stroju. Od tamtej pory zaczęłam interesować się cosplayem i stwierdziłam, że sama spróbuję sił w tej dziedzinie. Lubię szyć i od czasu do czasu sama sobie szyje ubrania, a zatem nie stanowiłyby one dla mnie większego problemu. Kiedy jednak byłam w połowie pracy nad kreacja mającą na celu upodobnić mnie do baśniowej postaci, zrozumiałam, że niezbędne mi będzie kilka elementów, które ze względu na charakterystyczny strój muszę zawrzeć w swoim projekcie. Z początku nie sądziłam, że kiedykolwiek uda mi się znaleźć choćby coś podobnego, jednak po wpisaniu w wyszukiwarkę „sklep z pasmanterią on line” natrafiłam na stronę internetową z takim asortymentem o którym nawet nie śniłam. Po chwili szukania znalazłam dokładnie to czego potrzebowałam, czyli wielkie drewniane guziki z grawerowanymi serduszkami, oraz wstążeczki w motyw panterki. Niemalże zawyłam z radości mając świadomość, że w tym sklepie jest dosłownie wszystko, co niezbędne do zrobienia idealnego przebrania. Rozentuzjazmowana przeglądałam ofertę chyba z godzinę, decydując się na zakup nie tylko guzików i wstążek, ale również materiałów, nici, igieł, brokatów, oraz piór ozdobnych.

Dzięki temu, że odkryłam tak wspaniały sklep udało mi się w sposób identyczny odtworzyć kreację cosplayowanej przeze mnie postaci. Na zjeździe fanów coplayu zajęłam pierwsze miejsce w konkursie, oraz zrobiono mi profesjonalną sesję zdjęciową! Byłam z siebie naprawdę dumna, bowiem to był mój pierwszy raz, kiedy postanowiłam się za kogoś przebrać. Teraz jednak wiem, że na pewno nie ostatni!