Jestem zadowlona z pracy w wypożyczalni aut

Pracuję w weekendy w wypożyczalni samochodów. Bardzo lubię moją pracę. Dobrze zarabiam i nie pracuję wiele godzin. W tygodniu studiuje rachunkowość. Moi rodzice pomagają mi się utrzymywać ale także postanowiłam poszukać dodatkowej pracy żeby mieć pieniądze na swoje drobne wydatki.

Pracuję w wypożyczalni aut

Wynajem samochodów gdańsk lotniskoWynajem samochodów Gdańsk lotnisko cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony klientów. Klientom podobają się nasze samochody. Właściciel firmy dba o flotę. Auta, które kupuje są najwyższej jakości. Wszystkie auta są sprawdzane i posiadają wszystkie papiery. Klienci mogą je śmiało wypożyczać na ustalony przez siebie okres czasu. Auta dostępne w wypożyczalni można wynajmować na krótkie i dłuższe okresy, wszystko zależy od potrzeb klienta. W weekendy mam sporo pracy. Klienci wypożyczają nasze auta jak przylatują do naszego kraju i chcą się dostać do swoich rodzin lub znajomych. Wypożyczalnia zapewnia niskie ceny więc każdego stać na tą usługę. W tygodniu czasem zastępuje moich znajomych z pracy kiedy muszą coś ważnego załatwić. Trzeba sobie pomagać. Ja preferuję jednak pracę w weekendy bo dla mnie szkoła jest na pierwszym miejscu. Dzięki pracy w wypożyczalni mogę sobie pozwolić na więcej a przy okazji liczy mi się już staż pracy. Po studiach na pewno wiele pracodawców doceni fakt, że uczyłam się i studiowałam w jednym czasie. Prace dostałam dzięki moim znajomym, którzy powiedzieli mi o wolnym stanowisku w wypożyczalni.

Praca w wypożyczalni nie jest ciężka. Mam sporo obowiązków bo muszę pilnować wielu formalności ale bardzo szybko można się tego wszystkiego nauczyć. Najważniejsze żeby pieniądze się zgadzały. Ja będę kiedyś księgową więc jest to dla mnie niezwykle ważne. Tym bardziej pilnuje wszystkich formalności i faktur.