Ciekawa kierownica motocyklowa na zlocie

Tak naprawdę posiadam tylko jedną pasję, której jestem oddany do reszty. Właściwie nic innego, poza pracą i rodziną, się dla mnie nie liczy. Najbardziej jednak nie mogę doczekać się zlotów, które organizowane są w każde lato, w którym jest wystarczająco ładna pogoda.

Na ostatnim spotkaniu widziałem niesamowitą kierownicę motocyklową

kierownice do motocykliNigdy wcześniej nie widziałem niczego podobnego. Była po prostu świetna – nie tylko wyglądała zabójczo, ale i od razu widać było, że jest niesamowicie wygodna i praktyczna. Czekałem w okolicy motocykla tak długo, aż do niego wrócił. Od razu podszedłem i zacząłem rozmowę. Chciałem dowiedzieć się wszystkiego na jej temat. Okazało się, że tego rodzaju kierownice do motocykli nie są wcale tak drogie, jak mogłoby się wydawać. Niestety w Polsce bardzo niewiele sklepów miało je w ofercie – motocyklista z którym rozmawiałem mówił, że on swoją kupił w Niemczech. Podał mi jednak jej nazwę, miałem więc jakiś punkt zaczepienia. Gdy wróciłem do domu, wziąłem się za szukanie. Okazało się, że jest jeden sklep w moim mieście, który się tym zajmuje, i w którym można kupić ten element wyposażenia. Cena była jeszcze niższa niż ta, którą podawał mężczyzna na zlocie. Zamówienie złożyłem jeszcze tego samego dnia, i codziennie dzwoniłem do żony by spytać, czy przesyłka już dotarła. Gdy tylko dostałem ją w swoje ręce, od razu zamontowałem ją na swoim motocyklu. Jego wygląd od razu się poprawił, tak samo jak i mój komfort podczas podróżowania nim. Byłem w siódmym niebie – to był zwykły przypadek, że udało mi się ją wypatrzyć a później znaleźć. Teraz miałem ją w swoim motocyklu.

Jeżdżę z nią do dzisiaj i muszę przyznać, że nie mam z nią żadnego problemu. Wiem za to, że przyciąga wzrok wielu ludzi – pytają mnie gdzie udało mi się ją zdobyć, oraz czy jest tak wygodna, jak wygląda. To była naprawdę świetna inwestycja – teraz mój motocykl jest kompletnie inny.