Śliczny drewniany domek

Kiedy masz w domu dwie, urocze bliźniaczki w wieku przedszkolnym doskonale wiesz, jak ciężko dobrać prezent dla obu tak, aby żadna ze stron nie czuła się poszkodowana. Zawsze dbasz o to, aby prezenty były identyczne, oryginalne, bądź chociaż zbliżone do siebie. Czasami jednak ciężko dostać coś takiego.

Wspaniałe drewniane zabawki

domki drewniane dla lalekZbliżały się urodziny moich dwóch pociech, a ja wciąż nie miałam pomysłu na prezent. Postanowiłam wobec tego poradzić się siostry, która choć nie posiada własnych dzieci, tak zawsze potrafiła służyć skuteczna przeważnie pomocą. To bardzo pomysłowa osoba. Nic dziwnego, skoro jest artystką. Siostra powiedziała, że sama wszystkim się zajmie i żebym nie martwiła się o prezent. Ufam jej bezgranicznie, więc od razu się zgodziłam. W przeddzień urodzin moich dwóch kochanych bliźniaczek, dostałam telefon od siostry, która poinformowała mnie, że prezenty dla córek są gotowe do odebrania. Kiedy je ujrzałam, oniemiałam z wrażenia. Przed moimi oczyma stały dwa, wspaniałe domki drewniane dla lalek. Wykonali je razem z mężem przy pomocy różnorakich sklejek, listewek, a nawet patyczków do lodów, które tworzyły ogródek. Oba domki drewniane dla lalek posiadały osobny, dominujący kolor. Jeden z nich był fioletowy, zaś drugi różowy, co dodatkowo wywołało u mnie wzruszenie, bowiem są to ulubione kolory moich córeczek. Domki były wyposażone w przeróżne akcesoria takie jak: firanki w oknach, pościel na łóżkach, a nawet malusieńkie poduszeczki na krzesełkach. Miały po cztery pokoje z pełnym asortymentem. Moja siostra przeszła samą siebie. 

Byłam niesamowicie poruszona tymi prezentami. Zarówno ze względu na staranność wykonania i dbałość o każdy, najmniejszy szczegół, jak i sam pomysł. W dzieciństwie bowiem, kiedyś dostałyśmy bardzo podobne domki od naszej ukochanej babci, która opiekowała się nami przez cały okres dzieciństwa.