Nieszablonowy wyjazd firmowy

Od dłuższego czasu na korytarzach mojej firmy chodziły plotki, że w najbliższym czasie szefostwo naszej firmy urządzi dla nas wszystkich dużą imprezę. Czekaliśmy i czekaliśmy aż tu w końcu na zakończenie tygodnia, w piątek po południu zebrali nas wszystkich w dużej auli i ogłosili, że w w dziale HR ruszyła organizacja imprez firmowych zaplanowanych na czerwiec oraz styczeń.

Impreza zaplanowana w najdrobniejszych szczegółach

organizacja imprez firmowychPoczątkowo byliśmy zaskoczeni, że jest mowa aż o dwóch imprezach, ale w końcu poszliśmy po rozum do głowy i przypomnieliśmy sobie, że przecież na grudzień planowana jest duża rekrutacja do jednego z działów i pewnie dobrze byłoby przygotować jakiś integracyjny event dla nowych. Trzeba powiedzieć, że organizacja imprez firmowych to naprawdę nigdy nie jest prosta sprawa. Wystarczy, że powiem, iż nasza firma, a być może lepiej opisuje to miejsce słowo: korporacja, liczy kilkudziesięciu pracowników i tak to już jest, że nie każdemu się podpasuje z charakterem imprezy. Jedni są bardziej żywiołowi i kochają zabawę, inni to spokojni domatorzy, którzy na takie eventy są wyciągani niemalże siłą. Ale trudno im się czasem dziwić. Przecież w wielu firmach imprezy firmowe są nudnymi i przewidywalnymi do bólu przedsięwzięciami, na których wypada głównie ładnie się uśmiechać do szefostwa i udawać, że się doskonale bawimy, żeby nie sprawiać złego wrażenia na innych.

Na szczęście u nas jest zupełnie inaczej i firma, która zajmowała się organizacją naszych wyjazdów spisała się na medal. Mieliśmy do dyspozycji przepiękny hotel, ze świetnym ogrodem, który był wyposażony w przeróżne gadżety. Było miejsce z quadami,grami planszowymi,grillem,karaoke; innymi słowy każdy znalazł coś dla siebie i mógł się całkowicie rozluźnić.