Do czego nosić adidasy?

 

Najmodniejsze dziś jest sportowy look. Legginsy, oryginalna bluza i oczywiście adidasy. Jednak jak osiągnąć idealny wygląd? Jak nosić adidasy, aby wyglądały dobrze? Jak wybrać ubrania tak, aby wyglądały modnie i sportowo, ale i nienachalnie?

Jak nosić adidasy?

Adidas OriginalsAby nasza stylizacja była odpowiednia należy dobrać uważnie wszystkie jej elementy. Dzięki temu będzie spójna. Po pierwsze: spodnie. Do sportowej stylizacji raczej nie warto wybierać tych eleganckich, raczej spójrzmy na te sportowe. Mogą być to legginsy jeśli mamy odpowiednią figurę, mogą być także jeansy, najlepiej te z dziurami – są teraz bardzo modne. Pod jeansy spokojnie możemy założyć rajstopy kabaretki. Do takiej stylizacji mogą pasować np.  popularne Superstary. Do legginsów (np. czarnych) będą zaś pasowały inne buty Adidas Originals, czyli NMD – najpopularniejsze są blado różowe. A co z górą? Można wybrać bardziej klasyczną czyli np. szarą lub bordową bluzę. Można także zaszaleć i założyć koszulę (najmodniejsze są białe). Innym popularnym połączeniem są tzw. mommy jeans oraz szeroka bluzka w stylu lat 90. Pamiętajmy, że ta epoka niepomiernie króluje w dzisiejszej modzie. Do takiej stylizacji wybierzmy masywniejsze buty, np. model ZX. Co ciekawe, adidasy możemy nosić także do sukienki. Ważne jest, aby wybrać sportowy model, najlepiej dość luźny. Taka kreacja sprawdzi się na ciepłe letnie dni, a świetnym dodatkiem będą Superstary w ciekawym kolorze – np. ze złotym czubkiem.

Noszenie adidasów w modny sposób nie jest łatwą sprawą. Dziś moda zmienia się jak w kalejdoskopie a sztuką jest dopasowanie się do niej, nie tracąc swojego stylu. Sportowy look zawsze był modny – jednak w różnych wydaniach. Grunt to dobrać ubrania tak, aby wyrażały nas ale i nadążały za najnowszą modą.