Mam mieć mierzony czas podczas biegania

U nas w szkole jestem jednym z najlepszych uczniów. Z wychowania fizycznego to radzę sobie najlepiej, ponieważ osiągam najlepsze wyniki. Nauczyciel zdecydował, że koniecznie trzeba coś z tym zrobić i chce mi pomóc osiągnąć sukces w sporcie.

Dzięki precyzyjnemu pomiarowi czasu zakwalifikowałem się do zawodów

pomiar czasu podczas bieguCo roku nasza szkoła bierze udział w zawodach sportowych, gdzie są brane po uwagę różne dyscypliny. Ja biegam najszybciej z całej szkoły i już osiągnąłem odpowiedni wiek, by wziąć udział w takich zawodach. To nauczyciel musi mnie zgłosić i podać wyniki komisji, dlatego powiedział, że wykona mi pomiar czasu podczas biegu, żebyśmy mogli ocenić moje możliwości. Nie miałem świadomości, że biegam aż tak szybko. Co prawda koledzy zawsze pozostają w tyle, ale to są osoby, które nie przepadają za ruchem fizycznym. Mój pierwszy pomiar czasu podczas biegu pokazał na prawdę zaskakujące wyniki i aż nauczyciel zaniemówił. Powiedział, że pierwszy raz w swojej karierze widzi, żeby ktoś w takim tempie okrążył całe boisko. Byłem z siebie dumny, ale wiedziałem, że stać mnie na dużo więcej. Poprosiłem, żeby jeszcze raz mi wykonał pomiar czasu podczas biegu i wtedy poda do komisji wynik, który będzie uważał za właściwy. Nauczyciel się zgodził a ja ustawiłem się na linii startu. Czekałem na gwizdek sygnalizujący, że czas ruszać. Biegłem szybko i poczułem, że wykorzystuję wszystkie swoje możliwości. Kiedy już dobiegłem do mety to uzyskałem wynik lepszy od poprzedniego o kilka sekund. Byłem z siebie zadowolony.

Udało mi się zakwalifikować na zawody, ponieważ miałem jeden z najlepszych wyników w historii naszego województwa. Wiedziałem, że czeka na mnie kariera sportowa i byłem gotowy przyjąć to wyzwanie. Zawsze będę dawał z siebie wszystko.