Drenaż i ultradźwięki – odchudzanie w salonie kosmetycznym

 

Gabinet kosmetyczny kojarzy się przede wszystkim z dbaniem o swoją cerę. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że w gabinecie kosmetycznym można też skorzystać z zabiegów wyszczuplających. Okazuje się nawet, że takie zabiegi są naprawdę efektywne, jeśli wykonywane są odpowiednio, regularnie.

Modelowanie sylwetki ultradźwiękami i drenaż limfatyczny

odchudzanie w salonie kosmetycznym w LublinieIstnieje co najmniej kilka metod wyszczuplających, z których można skorzystać w salonie kosmetycznym. Wśród nich na pewno trzeba wspomnieć o ultradźwiękach. Za pomocą specjalnego urządzenia emituje się fale ultradźwiękowe. Są to fale, które mogą dotrzeć w naprawdę głębokie warstwy skóry. Docierają to tkanki podskórnej, gdzie gromadzi się najwięcej tłuszczu i rozbijają go. Efekty takiego zabiegu są widoczne od razu po jego wykonaniu. Wiadomo, że nie można w ten sposób zrzucić kilkunastu kilogramów za jednym razem. Jest to raczej metoda służąca modelowaniu sylwetki dla osób odchudzających się. Tego typu zabiegi odchudzające Lublin wcale nie należy do najdroższych. Oczywiście są też inne metody, z których można skorzystać. Kolejną metodą jest drenaż limfatyczny. Nazwa brzmi tajemniczo, ale wbrew pozorom jest po prostu bardzo energiczny masaż. Masaż ma doprowadzić do szybszego przepływu limfy. Wiadomo, że to limfa odpowiada za transport tłuszczów po organizmie.

Ponadto drenaż limfatyczny przyczynia się do usuwania toksyn z organizmu. Z kolei nagromadzenie toksycznych związków w ciele odpowiada za problemy z odchudzaniem. Trzeba jednak liczyć się z tym, że po zabiegu na ciele mogą pozostać siniaki lub miejscowe zaczerwienienia. Znikają one jednak po kilku dniach i nie należy się nimi przejmować. Drenaż limfatyczny jest też doskonałą metodą na pozbycie się cellulitu. Od czasu do czasu warto zainwestować w taki rodzaj masażu.