Chcę założyć firmę w Norwegii

Mój znajomy od jakiegoś czasu namawiał mnie, ażeby założyć firmę za granicą. Ja z reguły działam w pojedynkę i nie chcę z nikim wchodzić w spółkę. Zacznę rozważać jednak informację od znajomego, bo to wydaje się bardzo korzystne rozwiązanie.

Założenie firmy w Norwegii nie jest skomplikowane

zakładanie firmy w norwegiiNie miałem pojęcia jak przebiega zakładanie firmy w norwegii i postanowiłem poprosić jakiegoś specjalistę o informację. Nie raz byłem w Norwegii i wiem, że prowadzenie tam firmy jest bardzo korzystne. Można sporo zaoszczędzić a i zarobki są o wiele lepsze niż u nas. W internecie na pewno znajdę informację jak wygląda zakładanie firmy w norwegii i postanowiłem tam poszukać. Wielu przedsiębiorców wypowiadało się na forach, gdzie można było uzyskać bardzo interesujące informacje. Wiedziałem już jak mam działać i przede wszystkim gdzie się zgłosić. Znajomemu o wszystkim powiedziałem i stwierdził, że w sumie to lepszy pomysł. On również założy firmę i będziemy mogli ze sobą współpracować. Taki układ zdecydowanie mi odpowiadał. Kiedy dokonałem wszelkich formalności to musiałem pojechać do Norwegii, bo przecież muszę znaleźć jakąś siedzibę. Zastanawiam się nad zatrudnieniem pracowników, bo raczej będzie mi się bardziej opłacało ściągnąć ludzi z kraju. Mam kilku kandydatów na oku, którzy bardzo chętnie ze mną wyjadą. Kiedy zakończyłem już zakładanie firmy w norwegii ostatecznie to przeprowadziłem rekrutację. Ludzie, których brałem pod uwagę mnie nie zawiedli i zgodzili się dla mnie pracować za granicą.

Prowadzenie firmy za granicą nie jest wcale takie trudne. Ze wszystkim sobie radzę i nawet mam  tłumacza, który mi pomaga. Za kilka miesięcy już jego pomoc nie będzie mi potrzebna, ponieważ coraz lepiej poznaję język. Wszystko idzie do przodu.