Najlepsza sauna w Bydgoszczy

 

Co jakiś czas wybieram się na basen, żeby trochę rozruszać moje kości po pracy siedzącej. Trochę ruchu zawsze się przydaje. Jak już się zmęczę, to idę do kolejnego przedsionka w kompleksie basenowym, w którym oddaję się relaksowi.

Relaksujące sauny na basenie

sauna z BydgoszczyUwielbiam siedzieć w gorącej saunie i nie myśleć o niczym. Wraz ze spływającymi kropelkami, ulatuje ze mnie cały stres. Ta sauna z Bydgoszczy, do której się udaję, jest jedną z najlepszych. Basen może nie jest szczególny, bo ma tylko ze cztery długości, ale dzięki temu nie udaje się tam aż tylu pływaków, i jest bardziej kameralnie. Czasami zabieram ze sobą przyjaciółki, jednak nie zawsze mogą się ze mną wybrać. Mnie to jednak nie przeszkadza, bo sauna jest dla mnie tak wspaniałą rozrywką, że spokojnie mogę się do niej wybierać i sama. Owijam się ręcznikiem, i nie myślę o niczym. Zawsze jest w nie jakiś aromat, takie olejki eteryczne, które działają na zmysły. Zazwyczaj dają takie uspokajające, by ten nasz relaks był bardziej udany. Mogłabym tam siedzieć godzinami, jednak co za dużo, to niezdrowo. Po jakimś czasie niestety trzeba stamtąd wyjść. Bardzo dobrze działa to na moją skórę, bo jak wszystko paruje, to moja twarz również. Od tej pary oczyszcza mi się skóra, i dogłębnie oczyszczają się też pory. Zawsze warto później obmyć twarz tonikiem, żeby pory zamknęły się z powrotem, już takie oczyszczone i bez żadnego brudu, lub łoju. Żadne wakacje nie są w stanie mi zastąpić moich błogich chwil w saunie. To najlepsza rozrywka, po całym stresującym dniu.

Sauna jest przeze mnie uwielbiana, i dodatkowo przynosi wiele korzyści. Dobrze wpływa na serce i układ nerwowy. Same pozytywy dostaję z korzystania z niej. I dzięki temu też moja skóra oddycha i dostaje takiego energicznego kopniaka.