Wybór nowoczesnych firan

Moja mama ostatnio robiła mały remont w salonie. To znaczy były tapetowane ściany a także było kupione nowe łóżko. Mama miała mieć nowy narożnik. W salonie narożnik ten wydawał się jej duży. Jednak gdy został wstawiony do salonu to wydał się do niego po prostu za mały.

Mama kupuje nowe firany do salonu

modne firany z BydgoszczyMama chciała żeby salon jednak mimo to wyglądał dobrze. Ja powiedziałam jej, że na pewno będzie wszystko wyglądało lepiej jeśli zamieni te firany, które ma na takie nowoczesne. Czyli takie, które są w kolorze białym i są do samej ziemi. Mam stwierdziła, że może rzeczywiście z nowymi firanami pokój ten wyglądałby inaczej. Takie modne firany z Bydgoszczy są do nabycia w sklepie blisko nas. Są to najlepsze firana na rynku także nie ma potrzeby żeby nawet oglądać inne. Poszłam z mamą do tego sklepu. Chodziło o oto żeby firany te były mleczne i nie miały żadnych zdobień. Jednak tapeta, która jest na ścianie ma jakiś wzór i za bardzo do tego wzorzysta firana nie będzie pasowała. zresztą taka długa, mleczna firana zawsze sprawia, że wnętrze wygląda jakoś tak bardziej elegancko. Moim zdaniem jest wtedy po prostu ładniej. Pani w sklepie doradziła nam jakie firany byłyby odpowiednie. Nie sądziłam nawet, że mlecznych, długich firan może być aż tyle rodzajów. Nie wiedziałyśmy z mamą, które wybrać. W sumie to pani poleciła nam tą która jej zdaniem jest najładniejsza. Ona rzeczywiście była bardzo ładna. Pani doradziła nam też jaką ilość firan trzeba wziąć żeby wszystko ładnie wyglądało. 

Jednak czym jest więcej zakładek tym lepiej. Zamówiłyśmy w tym sklepie firany i za trzy dni miałyśmy przyjść po odbiór. Wszystko bowiem musiało być odpowiednio podszyte. Mama zadzwoniła do mnie gdy już je powiesiła żebym przyszła zobaczyć jak wyglądają. Mi się spodobały bardzo.