Planuję owtorzenie drugiej siedziby poszukuję specjalisty od wyceny

Prowadzę firmę produkcyjna i zatrudniam pięćdziesiąt osób. Moja firma bardzo dobrze się rozwija. Firmę prowadzę z mężem i bardzo cieszymy się, że nasza praca jest doceniana przez klientów. Staramy się zatrudniać wykwalifikowanych pracowników. Dbamy o wysoką jakość towarów, które sprzedajemy naszym klientom. Klienci są zadowoleni z naszej pracy i poprzez zakup towarów doceniają nasze poświęcenie. 

Kupujemy lokal i potrzebujemy wyceny

terminowa wycena nieruchomości komercyjnychMąż zaproponował żeby korzystając z dobrej passy zdecydować się na otworzenie kolejnej linii produkcyjnej w Poznaniu. Zakładając firmę nawet nie marzyliśmy, ze będzie się aż tak dobrze rozwijać. Musimy korzystać, że firma i towary cieszą się tak sporym zainteresowaniem. Mąż zaproponował Poznań bo jest to miejsce strategiczne. W mieście tym mieszka sporo dobrze wykształconych osób więc nie będziemy mieć problemu z zatrudnieniem odpowiednich osób. Potrzebujemy dobrej lokalizacji. Zdecydowaliśmy się na zatrudnienie wykwalifikowanej firmy, która się tym zajmie. Terminowa wycena nieruchomości komercyjnych jest dla nas bardzo ważna. Musimy wiedzieć, że lokal, który wybraliśmy jest wart swojej ceny. Lokal kupimy na kredyt więc chcemy mieć pewność, że nie przepłacimy. Nie możemy pozwolić sobie na błędne decyzje ponieważ zatrudniamy sporo osób i jesteśmy odpowiedzialni za ich zatrudnienie. Zawsze każda decyzję na spokojnie omawiamy i wybieramy najkorzystniejszy wariant. Terminowa wycena nieruchomości komercyjnych została wykonana przez doba firmę i mamy już wybrany lokal.

Cena za lokal nie była wysoka. Lokal będzie idealnie pasował do naszej branży. Lokal posiada spory magazyn i to było dla nas bardzo istotne w trakcie poszukiwać odpowiedniego miejsca. Teraz musimy zamówić niezbędne sprzęty i maszyny a także zatrudnić i przeszkolić odpowiednie osoby do pracy.