Zabawki dla przedszkolaków

W ostatnim tygodniu czerwca Piotrek wybiegł z przedszkolnej sali z nową wieścią. Przez całe wakacje w jego przedszkolu ma odbywać się generalny remont. Piotrek był cały w emocjach i kolejne pół dnia o niczym innym nie mówił. Magda – mama Piotrka postanowiła zapytać następnego dnia w przedszkolu, czy jej syn rzeczywiście ma rację.

Zabawki zamiast pieniędzy

tani internetowy sklep z zabawkamiOkazało się, że Piotrek mówił całkiem poważnie. Na lipiec i sierpień zaplanowane było odświeżanie sal przedszkolnych, wymiana mebli, pomocy edukacyjnych i zabawek na nowe. Emocje dzieci wzięły się stąd, że nauczycielki zapowiedziały, że odbędzie się zbiórka pieniędzy podczas letniego przedszkolnego festynu, z której dochód zostanie przeznaczony na zakup nowych zabawek dla przedszkolaków. Magda pomyślała, że to naprawdę świetna inicjatywa. Rzeczywiście przedszkole nie należało do najnowszych. Czas był już na odświeżenie i uzupełnienie asortymentu lalek, gier i samochodzików. Dorzuciła więc pomysł stworzenia kosza, do którego rodzice całe wakacje mogliby dostarczać wybrane przez siebie zabawki. Wydało jej się to bardziej zachęcające jako rodzica, aby kupić wybraną zabawkę, a nie wrzucać pieniądze. Pani dyrektor bardzo spodobała się ta inicjatywa. W zakończenie roku szkolnego na głównym holu przedszkola stanął ogromny kosz. Magda już w pierwszym tygodniu lipca wyszukała tani internetowy sklep z zabawkami i przeznaczyła kwotę ustaloną wcześnie z mężem na zakup zabawek. Wybrała pluszaki, samochody ciężarowe i klocki. Uznała, że przez Internet na pewno za tę samą kwotę uda jej się kupić więcej produktów. Przy tak dużym zamówieniu nie została nawet obciążona kosztami przesyłki.

W drugiej połowie lipca razem z Piotrkiem targali do przedszkola kilka reklamówek wypełnionych zabawkami dla dzieciaków. Była zadowolona, że wydała te pieniądze na tak szczytny cel.