Co oferuje dobra firma z zakresu BHP?

 

Kiedy otworzyłam mój malutki salonik kosmetyczne w małej wsi pod Warszawa, nie wiedziałam, z będę musiała aż tak dużo formalności załatwić. Wszystkie te czynności administracyjne były mi całkowicie obce. Obce mi były przepisy i szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Musiałam do tego wynająć odpowiednią firmę – tylko jaką?

Poszukiwania firmy oferującej szkolenia BHP

szkolenia bhp warszawa tanioW tym wszystkim najgorsze było to, że we w mojej wsi nie było ani jednej firmy, która profesjonalnie zajęłaby się przeszkoleniem zarówno mnie, jak i moich dwóch pracownic. Najbliższa mieściła się w warszawie. I to był problem. Wiem, ze to była firma bardzo dobra, które robiła wstępne szkolenia dla każdego. Przeprowadziłaby ona tradycyjny instruktaż oraz ewentualne szkolenia, jakby moja firma się dłużej utrzymała na rynku. Nie wiedziałam jednak, że oferuje znacznie więcej. Mój kuzyn mieszkający w stolicy i znający właścicieli tej firmy uświadomił mi, że oni dojeżdżają do swoich klientów i to na miejscu pracy robią specjalne przeszkolenia. To już by ułatwiało znacznie sprawę. Oprócz tego mogą być robione szkolenia online przez internet. To również byłaby dobra opcja, jednak ja zdecydowałam się na bezpośredni kontakt z instruktorem. Kiedy przyjechał, to wszystko dokładnie zarówno mnie, jak i moim pracownicom wszystko po kolei i dokładnie wyjaśnił. Dobre było to, zrobił nam krótkie szkolenie z pierwszej pomocy. Dostałam informacje o tym, jakie rzeczy powinny się znajdować w miejscu pracy, jak powinno być zorganizowane stanowisko oraz co powinno znajdować się w apteczce. Te wszystkie informacje były bardzo ważne.

Do dnia dzisiejszego jestem w dobrym kontakcie z profesjonalnym instruktorem BHP z Warszawy. Kiedy zatrudniam nowych pracowników, ten jest w stanie przyjechać w każdym czasie.

Informacje pochodzą z admir.com.pl