Wesele brata w wynajętym namiocie

Mój brat jakiś czas temu się oświadczył. Wszyscy bardzo z tego powodu się ucieszyliśmy bo brat był naprawdę bardzo długo w związku. Ja osobiście bałam się tego, że nigdy nie zdecyduje się na taki krok. Jednak po prawie dziesięciu latach postanowił się oświadczyć.

Wynajem namiotów jest powszechny

wynajem namiotówWszyscy bardzo lubimy dziewczynę brata dlatego też tak bardzo cieszymy się, że w końcu zostaniemy rodziną. Brat jest ode mnie sporo starszy a ja jestem już przecież pięć lat po ślubie. Brat powiedział rodzicom, że mają się o nic nie martwić, że ma on już uzbierane pieniądze na wesele. To dla moich rodziców jest na pewno bardzo dobrze bo w tym momencie nie wiem czy byłoby ich stać na jego wesele. Brat powiedział, że będzie to zupełnie inne przyjęcie weselne. Chce on na wesele wynająć namioty bankietowe właśnie. W pobliżu naszego domu jest taka wypożyczalnia gdzie jest możliwy wynajem i są tam namioty cateringowe a także inne. Kiedyś zastanawiałam się nawet nad tym na jakich zasadach jest to wszystko zrobione. Taki rekomendowany przez wielu wynajem namiotów weselnych jest chyba dosyć powszechnym zjawiskiem za granicą. Jednak u nas chyba wesela najczęściej odbywają się w bardziej tradycyjnych miejscach. Jednak mój brat nigdy nie należał do tradycjonalistów. Zawsze musiał się czymś wyróżniać. Dlatego też ten wynajem namiotów jakoś bardzo mnie nie zdziwił. Brat powiedział, że jest też możliwy nawet wynajem hal namiotowych jednak na jego wesele nie będzie potrzebna hala. Ja tylko mama nadzieję, że będzie pogoda. Co prawda brat mówił, że jeśli chodzi o pogodę to także nie ma się czego obawiać.

Namiot jest bowiem nieprzemakalny a także jest w razie zimna możliwość ogrzewania go w środku. Mama oczywiście obawia się tego wszystkiego i wolałaby żeby wesele było gdzieś w restauracji. Ja za to jestem bardzo ciekawa jak to będzie.