Budowa domu

Przemysławowi i Martynie właśnie urodziło się drugie dziecko. Ich kawalerka była strasznie uciążliwa już przy pierwszym, dlatego nie mieli kłopotów z podjęciem decyzji o przeprowadzce.

Przy budowie domu warto przemyśleć wszystko co może się przydać

odkurzacz centralnyPo długich namysłach zdecydowali się na kupno domku na obrzeżach miasta. Ze swoim budżetem nie mieli zbytniego wyboru, ale udało im się znaleźć domek w stanie surowym w naprawdę przyzwoitej cenie. Wtedy dopiero zaczęły się schody. Kłócili się dosłownie o wszystko, o to jakie okna, jakie podłogi, jaki dach i tak dalej. Wreszcie postanowili, że zaczną od tych rzeczy, co do których są zgodni, reszta prawdopodobnie przyjdzie sama z czasem. Wiedzieli, że muszą zdecydować się na ogrzewanie gazowe oraz, że oboje chcieli mieć odkurzanie centralne. Zresztą odkurzacze centralne nie był tylko zwykłą zachcianką. Ich synek jest alergikiem i to głównie ze względu na niego zaczęli się interesować tego typu rozwiązaniem. Po ogrzewaniu i odkurzaniu powoli zaczęli ustalać kolejne priorytety i dochodzić do koniecznych kompromisów. Krok po kroku obmyślali każdy szczegół, zarywali nocki nieustannie spierając się i forsując swoje ulubione pomysły.

Wreszcie jednej późnojesiennej niedzieli uzmysłowili sobie, że siedzą w zupełnie już wykończonym i naprawdę przyzwoicie urządzonym domku. Kosztowało ich to wszystko sporo nerwów i jeszcze więcej pieniędzy ale efekt był nieprzeciętny. Gdyby jeszcze tylko centralne odkurzacze potrafiły grabić liście…