WESELE I ŚLUB W PLENERZE

Każda Para Młoda chciałaby mieć ślub i wesele, które zachwyci gości. Bajeczne przyjęcie weselne i ceremonia ślubu może być np. organizowane w plenerze. Wiosna, lato, a także piękna polska jesień mogą stanowić doskonałą i odpowiednią oprawę do naszej uroczystości.
Śluby i wesela w plenerze- tego typu moda przybyła do nas z USA, a w ostatnich kilku latach stała się coraz powszechniejsza. Tego typu uroczystości są stylowe, piękne i naturalne.
Aby jednak do tego doszło musimy pewne formalności załatwić z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego. Warto wiedzieć, że wybierając tego typu rozwiązanie narażamy się na dodatkowe koszty tj. wynajem namiotów i podłóg. Każda wypożyczalnia namiotów ma wiele opcji do wyboru, wiec co najwyżej możemy minimalnie ten koszt obniżyć.
Koszt ślubu i przyjęcie pod takim namiotem jest wyższy niż ślub i wesele w tradycyjnej formie. Do dodatkowych kosztów wchodzi ustrojenie ołtarza, stoły a także zapewnienie gościom odpowiedniego oświetlenia i nagłośnienia. Dochodzi catering, stoły i krzesła oraz wiele wiele innych małych elementów.
Na rynku działają już firmy, które na zlecenie stawiają pięknie ozdobione namioty i podłogi drewniane, namioty takie mogą być ogrzewane. Wszystko oczywiście zależy od nas jaką opcję wybierzemy.
Warto również wiedzieć, że namioty są wodoodporne, a boki namiotów są zamykane.
Wszystko to ładnie wygląda teoretycznie, natomiast w praktyce stanowi wiele trudności. Dogranie wielu szczegółów, zaplanowanie odpowiednich czynności i ulokowanie wszystko w czasie wymaga od nas wiele poświęceń i zaangażowania.