Nie zostawiaj samochodu na ulicy w Krakowie! – lotnisko Balice

Parking przy lotnisku Balice – to pomoc, ale czy na pewno?

Dla wielu osób podróżujących służbowo czy wakacyjnie podróż powietrzna z Krakowa często zaczyna się od podróży samochodem na lotnisko Balice. Bez względu na to czy wyjeżdżasz na kilka dni lub miesięcy, znalezienie bezpiecznego parkingu przy lotnisku Balice dla samochodu daje bezcenny spokój. Aby pomóc Ci przejść przez to pole minowe jakim jest parking przy lotnisku, mamy dla ciebie najlepsze wskazówki. Użyj dostępnego parkingu na lotnisku. Nie korzystaj z parkingu na ulicy.

Zawsze należy korzystać z odpowiednio zarządzanych parkingów na lotnisku. Sprawdź, jakie środki bezpieczeństwa, są na miejscu i jak często są one patrolowane. Czy istnieją barierki i inne fizyczne sposoby na to, aby zapobiec kradzieży samochodów? Czy obszary parkingowe są dobrze oświetlone i bezpieczne dla pieszych? Parking jest dobrze oświetlony i czy są bezpieczne chodniki oznaczone na pieszych?
Jeśli parkingi wyglądają na zadbane i dobrze zorganizowane najprawdopodobniej oznacza to, że myślano też o kwestii bezpieczeństwa. Dobrą wiadomością jest to, że dzisiaj można zauważyć zwiększenie świadomości na temat znaczenia bezpiecznego, przyjaznego dla podróżnika parkingu. Jak daleko jest parking od terminalu? Niektóre parkingi lotniskowe zmuszają do długiej podróży autobusem. Nawet krótki pobyt na parkingu w pobliżu terminalu wciąż może obejmować transfer autobusem – lub spacer w deszczu z bagażem.
Dlatego planując parking przy lotnisku, należy zbadać, jak daleko jest terminal od parkingu. I pamiętaj, aby sprawdzić koszty; normalnie, im bliżej terminalu tym więcej płacisz. Wreszcie, jeśli jest autobus, jest to ważne czy osoby z trudnościami w chodzeniu lub na wózkach inwalidzkich skorzystać z tej usługi. O ile to możliwe, zarezerwuj parking wcześniej.

To gwarantuje Państwu miejsce parkingowe, a także pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Nie zapomnij zanotować wszelkich szczegółów rezerwacji, których będziesz potrzebować po przyjeździe. Zastanów się parkingiem przy hotelu. Czy są w pobliżu hotele oferujące strzeżony parking? Niektóre hotele w pobliżu lotniska oferują oferty dla swoich gości.