Zaprojektuj bluzę ze śmiesznym hasłem

Bluzy to aktualnie dosyć popularna część garderoby. Na ogół są one szyte z dosyć grubych, ciepłych materiałów, jak polar czy też solidna warstwa bawełny.

Niejednokrotnie bluzy mają też podszewkę, czasami z polaru, kiedy indziej z wełny bądź też innej ciepłej materii. Ich niewątpliwą zaletą okazuje się to, że zarazem skutecznie ogrzewają, jak też pozwalają powietrzu przepływać przez siebie. Dzięki temu nosząc bluzy, nie spocimy się zanadto. Dzięki temu, że ta część stroju jest miękka i wygodna, możemy nosić bluzy w wielu różnych sytuacjach. Są one idealne na spacer z psem, na wycieczkę rowerową czy na wyjście na łyżwy.

Wspaniale jest też założyć coś tak miłego, wygodnego i przytulnego w chłodny dzień, po czym położyć się na kanapie wraz z książką. Bluzy z własnym nadrukiem na zamówienie to również wygodny strój do pracy, o ile jest to praca fizyczna, zwłaszcza w niskiej temperaturze. Tę część ubrania noszą nie raz pracownicy hurtowni, chłodni, jak też budowlańcy, hydraulicy, elektrycy. Oczywiście, bluzy są też lubiane przez dzieci i młodzież.  Uczniowie noszą je często do szkoły w chłodne dni. Na wielu bluzach znajdziemy nadruki. W przypadku ubrań przeznaczonych dla najmłodszych są to wizerunki popularnych postaci z bajek czy też sympatycznych zwierzątek, kwiatków, owoców.

Można spotkać wiele maluchów z bluzą ozdobioną wielkim, rumianym jabłuszkiem czy truskawką bądź kwiatem słonecznika. Młodzież nosi raczej bluzy z ukochanymi kapelami muzycznymi czy aktorami. Można też oczywiście zamówić w drukarni bluzy z własnym nadrukiem. Wystarczy tylko wykonać stosowny projekt na komputerze.  Nasz nadruk może być to zabawny rysunek, jakiś ciekawy wzór geometryczny, samodzielnie narysowany portret ukochanego psa.

Możemy też się zdecydować na jakiś napis, na przykład śmieszny wierszyk, mądry aforyzm czy też hasło nawołujące do konkretnych działań i postaw. Wielu ideologów różnych ruchów nosi koszulki z samodzielnie zaprojektowanymi napisami, które zachęcają do segregacji śmieci, oszczędzania wody, niejedzenia mięsa bądź wspierania schronisk dla zwierząt.