Fitness klub Słoneczko

Klub fitness zawiera podstawowe wyposażenie firmy Ketler takie jak orbitrek treningowy, eliptyki, bieżnia, wioślarze, atlas, ławka na siłownie pod sztangę z zestawem hantli, suwnica Smitha a także worki treningowe i maty. Wyposażona jest w prysznice i przebieralnie a także punkt medyczny. Na parterze znajduje się bufet ze zdrowymi przekąskami oraz kawą i herbatą. Do ćwiczeń wypożyczyć można również rękawice bokserskie, skakanki, piłki i gumy do fitnessu oraz inne.

Po treningu warto odprężyć się w naszych saunach : suchych i parowych. W innych pomieszczeniach posiadamy również stół do masażu gdzie nasi specjaliści pomogą się państwu zrelaksować – w ofercie masaże klasyczne, lecznicze a także masaże stóp. Zapraszamy osoby zainteresowane treningiem grupowym z aerobiku, który odbywa się w każdy czwartek od 15:00 do 17:00 i zajęcia z jogi prowadzone przez naszych instruktorów w co drugi weekend od 14:00 do 15:00. Ćwiczenia dla seniorów we wtorki i środy od 15:00 do 16;30. Liczba miejsc ograniczona. Istnieje możliwość spotkań indywidualnych z osobistym trenerem, który pomoże państwu odzyskać formę w każdym wieku a nasi dietetycy ułożą państwu starannie wyselekcjonowaną dietę.

Znajdą tu państwo również indywidualne konsultacje z rehabilitantami przygotowujących specjalne ćwiczenia dla osób z dysfunkcjami ruchu i zapobiegania ich pogłębień. Nasza kadra jest do państwa dyspozycji a pobyt w naszym klubie jak zawsze w miłej i przyjaznej atmosferze stworzony z myślą o propagowaniu zdrowego stylu życia, przeznaczony dla osób w każdym wieku. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Doskonałym prezentem dla bliskiej osoby jest karnet do fitness klubu z dodatkowym rabatem na wybrane zajęcia. Stałym klientom przysługuje specjalna trzydziestoprocentowa zniżka po okazaniu karty stałego klienta.

Kartę stałego klienta otrzymać może osoba , która uczęszczała na siłownie co najmniej dwa razy w tygodniu przez siedem tygodni lub czternaście godzin w miesiącu. Skorzystaj już dziś. Fitness klub Słoneczko w trosce o twoje zdrowie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *