Drugie życie samochodu po renowacji lakieru

Przeglądając ogłoszenia na serwisach aukcyjnych możemy zaobserwować wiele świetnych aut. Niby wszystko pięknie, silnik zadbany, wnętrze w genialnej czarnej skórze, ale jest jeden problem. Mianowicie chodzi o lakier. Cały pokryty mikro rysami, które niewątpliwie odbierają urok zabytkowemu Mustangowi. Właśnie takie detale rzutują niejednokrotnie na to czy zdecydujemy się kupić dany samochód.

Polerowanie samochodu może okazać się wybawieniem, jeżeli zmiany na lakierze są nieznaczne. W takim wypadku płytkie ryski spokojnie zostaną usunięte. Gorzej sprawa wygląda w przypadku głębszych uszkodzeń, gdzie pasta polerska traci swoją magiczną moc. Wtedy możemy udać się do specjalisty, który zaoferuję nam specjalną usługę. Renowacja lakieru składa się z serii czynności, które prowadzą do naprawy lakieru, bez jego ponownego nakładania.
Cena wszystkiego zależy jaki typ wybierzemy. Jeżeli chodzi o mini detailing to waha się ona od pięciuset do dziewięciuset złotych, w zależności od wielkości naszego auta. Pełna korekta wiąże się z większym nakładem pieniężnym rzędu osiemset do tysiąc czterysta złotych. Czasami warto zainwestować w coś takiego, aby cieszyć się zadbanym wozem, który zachwyca wszystkich na ulicy. Auto detailing jest zaawansowanym procesem, dzięki któremu stan wizualny samochodu będzie idealny, pod warunkiem wykonywania go przez dobrego specjalistę. Teoretycznie lepiej kupić gotowy samochód, gdzie nie trzeba ładować w niego całej masy pieniędzy w renowację. Z drugiej jednak strony zakup auta z lekko zarysowanym lakierem, może pozwolić nam wynegocjować lepszą cenę.

Za nadwyżkę która nam pozostanie możemy właśnie zafundować karoserii mały pobyt w samochodowym „spa”. W zależności od wybranej opcji powłoki pozwolą nam się cieszyć idealnym wyglądem od roku aż do lat sześciu. Poprzez takie zabiegi dajemy naszym samochodom drugie życie.