Wypocznij tu – Kudowa Zdrój

Jesteś wykończony codziennością? Potrzebujesz wypocząć, zrelaksować się? Szukasz miejsca, które okaże się chwilowym azylem? Pragniesz spędzić wymarzony urlop? Pora roku nie jest tu istotna. Takim właśnie miejscem jest miasto Kudowa Zdrój. Piękny malowniczy krajobraz, mnóstwo ciekawych atrakcji, apartamenty i inne miejsca noclegowe w wysokim standardzie- to tylko niektóre z zalet tego miasta.

Nie zwlekaj. Przekonaj się sam. Hotel, bądź pensjonat znajdziesz bez problemu. Jest tu bowiem wiele miejsc noclegowych. Poczynając od: pensjonatu Akacja, hotelu Verde Montana, Kudowa, Miranda, po Ośrodki wypoczynkowe itp. Istnieje również możliwość spędzenia nocy sylwestrowej w hotelu Verde Montana.
Do poznania pozostałych atrakcji w mieście, bądź okolicy nie trzeba specjalnie zapraszać. Same ich nazwy brzmią intrygująco. Mam tu na myśli: Błędne Skały, Kaplicę Czaszek, Park Zdrojowy, Ogród Japoński, Ruchomą Szopkę, Pijalnię wód mineralnych, Muzeum Żaby, Zabawek, Źródełko Maryi, Park Linowy, Aqua Park oraz wiele innych.
Wybierając miejsce na wymarzony wypoczynek pomyśl koniecznie nad wyżej opisanym miastem. Kudowa Zbrój jest pięknym, malowniczym miejscem, które warto odwiedzić. Mnóstwo atrakcji turystycznych, wspaniały krajobraz, możliwość wypoczynku w przyjaznej atmosferze oraz okolicy…- to tylko niektóre z atutów miasta.

Pensjonaty, hotele, aqua park, muzea, park linowy i wiele innych możliwości przyjemnego spędzenia czasu. Oderwania się od codzienności i nabrania energii. Kudowa Zdrój – to jest to miejsce!