ZAKRES USŁUG


PROFILAKTYKA - czyli systematyczne wizyty kontrolne - drogą do zdrowych zębów. Zapobieganie próchnicy, poprzez: indywidualny instruktaż higieny jamy ustnej (dobór odpowiedniej szczoteczki i pasty), systematyczne profesjonalne czyszczenie zębów (usuwanie kamienia i osadu - piaskowanie), lakierowanie i lakowanie. Specjalny program opieki nad dziećmi i kobietami w ciąży.

LECZENIE PRÓCHNICY - najnowszej generacji, światłoutwardzalne wypełnienia - identyczne z kolorem własnych zębów - pozwalają na uzyskanie zadowalających efektów, przy odbudowie zniszczonych, przebarwionych, czy złamanych zębów.

ORTODONCJA - leczenie wad zgryzu . Prostowanie zębów aparatami ruchomymi i stałymi( bez usuwania zębów)u dzieci i dorosłych.

PROTETYKA - uzupełnianie powstałych braków przez korony, mosty porcelanowe, protezy. Od lat współpracuję z nowoczesnym labolatorium protetycznym (ASP), wykonującym prace z wysokiej jakości materiałów, w bardzo krótkim terminie!

WYBIELANIE - zabieg całkowicie bezpieczny dla tkanek zęba, przynoszący natychmiastowy i długotrwały efekt! Do wyboru - wybielanie nocne lub w gabinecie (białe zęby w dwie godziny).

GABINET PRZYJAZNY DZIECKU - każdy mały pacjent jest traktowany indywidualnie, a przebieg i czas wizyty, dostosowany do jego wieku i temperamentu. Dziecko może aktywnie uczestniczyć w zabiegach (nalewać wodę do kubeczka, trzymać końcówkę ślinociągu), by na zakończenie zawsze otrzymać zasłużoną nagrodę i dyplom!

ZNIECZULENIE - wszystkie zabiegi są bezbolesne! Stosuję różne techniki znieczuleń, dostosowane do potrzeb każdego, nawet najbardziej bojącego się Pacjenta.

RTG - gabinet jest wyposażony w nowoczesny, cyfrowy aparat Rtg, umożliwiający wykonanie zdjęć bezpieczną, 4-krotnie mniejszą dawką promieniowania.(c) Gabinet stomatologiczny, Olsztyn
projekt: e-zysk